×

Poczta Polska ma uruchomić nową usługę. Niektórzy z niej kpią

Poczta Polska zamierza wprowadzić spore zmiany w swoich placówkach, ale tym razem nie chodzi o usprawnienie obsługi związanej z wysyłką i odbieraniem paczek. Władze Poczty Polskiej zamierzają wprowadzić kąciki gastronomiczne. W ofercie ma być kawa i o wiele więcej.

Wyślemy list, wypijemy kawę i wrzucimy coś na ząb

Wygląda na to, że władze poczty pozazdrościły stacjom paliw zysków z napojów i hot dogów. W jednej z warszawskich placówek, dzięki współpracy z Orlenem, stanął właśnie kącik kawowy. Klienci obsługują go sami, a za kawę można zapłacić kartą przy ekspresie. Jeśli macie ochotę na podniesienie sobie ciśnienia, śmiało możecie udać się na Pocztę Polską i wypić cappuccino, espresso czy gorącą czekoladę.

Jednak to dopiero początek zmian planowanych przez Pocztę Polską. Oferta ma niedługo obejmować nie tylko gorące napoje, ale także różnego rodzaju przekąski. W dalekosiężnych planach są lody i pakowane kanapki.

Chodzi o poprawę wizerunku poczty

W rozmowie z portalem „Wiadomości Handlowe”, szefowie poczty podkreślają, że chodzi nie tylko o dodatkowy zysk, ale także poprawę wizerunku. Taka, by placówki przestały kojarzyć się z kolejkami, ale stały się miejscem, gdzie można wypić coś na ciepło i „przejrzeć książki, które się później kupi”. Podkreślają przy tym, że poczta szuka partnerów do uruchomienia programu, bo pracownicy poczty muszą skupić się na operacjach pocztowych.

Może Cię zainteresować