×

„Świat jest lepszym miejscem bez Ciebie”. Tak w nekrologu napisały dzieci o zmarłej mamie

Amerykanka Kathleen Dehmlow z Minessoty zmarła 31 maja. Starsza kobieta odeszła w wieku 80 lat. Na szczególną uwagę zasługuje jednak to, co stało się po jej śmierci, bo to właśnie wtedy zyskała międzynarodową sławę.

Zmarła kobieta zawdzięcza rozgłos swoim dzieciom, które opublikowały wstrząsający nekrolog w jednej z lokalnych gazet.

Featured Photo Galleries

Teraz piszą o nim media i internauci na całym świecie… Nie ma co się dziwić, skoro już w opisie zdjęcia czytamy „Witaj w piekle mamo!”. No cóż, takich słów z pewnością nie chciałaby przeczytać żadna matka. Jednak zanim ocenicie sytuację, przeczytajcie całą historię.

Wstrząsający nekrolog

Na początku nekrologu czytamy, że kobieta urodziła się 19 marca 1938 roku. Dalej dowiadujemy się, że Kathleen poślubiła Dennisa Dehmlowa i miała z nim dwójkę dzieci – Ginę i Jaya. W 1962 roku zaszła w ciążę z bratem męża Lylem Dehmlowem i przeprowadziła się do Kalifornii. Jaya i Ginę porzuciła. Rodzeństwo zostało wychowane przez dziadków.

Szczególną uwagę przykuwa zakończenie nekrologu:

Teraz spotka się ze sprawiedliwością. Jej dzieci – Gina i Jay – nie będą za nią tęsknić i rozumieją, że ten świat jest teraz lepszym miejscem bez niej

Głos w sprawie nekrologu zabrał krewny Kathleen, Dwight Dehmlow, który zaznaczył, że przedstawiona historia nie zawiera wszystkich informacji.

To nie są proste sprawy, nie ma tu mowy o odrzuceniu… Popełniła błąd 60 lat temu, ale kto nie? Czy żałowała tego przez te wszystkie lata? Tak

Internauci

Opinie internautów są bardzo podzielone. Ludzie wciąż debatują czy gazeta powinna zamieszczać nekrolog w takiej postaci. Niektórzy uważają, że o zmarłych nie można publicznie mówić źle. Inni z kolei rozumieją i popierają słowa dzieci zmarłej kobiety.

Polecane

Może Cię zainteresować