Kategorie GwiazdyNewsyShowbiznesŚwiat

George stroił miny, ale to gest Charlotty ludzie zapamiętają na długo. Kate mogła być zmieszana

Księżna Kate razem z księciem Williamem właśnie wzięła udział w regatach o Puchar Króla. Książęca para na zawody zabrała także swoje starsze dzieci. George i Charlotte mieli grzecznie kibicować rodzicom, a strojone przez nich zabawne miny skradły całą uwagę.

Księżna Kate wzięła udział w regatach i wygrała nietypową nagrodę

Książę i Księżna Cambridge byli ambasadorami żeglarskich zawodów o Puchar Króla. Impreza rok rocznie odbywa się u wybrzeży wyspy Wight. Kate i William zdecydowali się nawet sami wystartować w regatach, by promować ruch i zdrowy tryb życia. Drużynie, której członkiem był William, udało się zdobyć trzecie miejsce. Niestety, Kate nie odniosła takiego sukcesu jak małżonek. Jej drużyna zakończyła wyścig na ostatnim miejscu, a sama księżna została nagrodzona ogromną drewnianą łyżką.

Księżna Kate z ogromną drewnianą łyżką
Imgur

Kat wzięła udział w regatach, ale to dzieci skradł show

Wśród publiczności dopingującej żeglarzy, nie mogło oczywiście zabraknąć 6-letniego księcia George’a i 4-letnie księżniczki Charlotte. Dzieci książęcej pary po raz kolejny pokazały, że nie przejmują się jeszcze królewską etykietą.

książe george i księżniczka charlotte na regatach
Instagram

Widząc reporterów, oboje nie mogli powstrzymać się prze robieniem zabawnych min. Książę George początkowo był trochę nieśmiały, jednak już po chwili odzyskał pewność siebie.

książe george w kapitańskiej czapce
Instagram

Z kolei zadziorna Charlotte, zamiast na prośbę mamy pomachać do zdjęcia, pokazała wszystkim język. Księżna Kate początkowo była chyba troszkę zawstydzona zachowaniem córki, ale już po chwili nie mogła powstrzymać się od uśmiechu.

Trudno dziwić się minom najmłodszych członków rodziny królewskiej. Zachowują się przy zdjęciach dokładnie tak, jak ich rówieśnicy.

Źródło: plotek.pl | Fotografie: Instagram, Imgur