Kategorie Gwiazdy

Kate dopiero po 3 tygodniach od porodu została sfotografowana przez paparazzi

Wszelkie ekscytacje nadchodzącym ślubem Meghan Markle i księcia Harryego przyćmiły narodziny małego księcia Louisa. Po zaledwie trzech tygodniach dumna księżna Kate wraca do swoich obowiązków.

Narodziny trzeciego dziecka

Media eksplodowały na wiadomość o narodzinach trzeciego potomka rodziny królewskiej. Pozostałe wydarzenia zdecydowanie straciły na znaczeniu, a oczy wszystkich skierowane były na Kate i małego Louisa. Prawdziwą sensacją były także zdjęcia księżnej Cambridge zrobione zaraz po porodzie. Jednak od czasów pamiętnej fotografii Kate i Williama stojących na schodach kliniki z maleństwem w ramionach, dumna mama znowu zniknęła z życia publicznego.

Księżna i jej obowiązki

W rodzinie królewskiej urlop macierzyński nie trwa długo i po zaledwie trzech tygodniach nieobecności Kate częściowo wraca do obowiązków. Zresztą już za chwilę ma miejsce kolejne wydarzenie, na które wszyscy wyczekują z niecierpliwością. Księżna pojawiła się na próbie przed ślubem Meghan i Harrego, tym samym wraca do życia publicznego.

Kate dopiero po 3 tygodniach od porodu została sfotografowana przez paparazzi

Jak zwykle piękna

Pomimo opieki nad trójką dzieci, 36-letnia Kate jak zwykle prezentowała się nienagannie. W perfekcyjnie dobranej sukni i eleganckich okularach przeciwsłonecznych emanowała klasą. Choć Pałac Kensington oficjalnie twierdzi, że księżna pozostaje na urlopie macierzyńskim do jesieni, wygląda na to, że media nie pozwolą jej na tak długi odpoczynek.