in

Kate dopiero po 3 tygodniach od porodu została sfotografowana przez paparazzi

Wszelkie ekscytacje nadchodzącym ślubem Meghan Markle i księcia Harryego przyćmiły narodziny małego księcia Louisa. Po zaledwie trzech tygodniach dumna księżna Kate wraca do swoich obowiązków.

Narodziny trzeciego dziecka

Media eksplodowały na wiadomość o narodzinach trzeciego potomka rodziny królewskiej. Pozostałe wydarzenia zdecydowanie straciły na znaczeniu, a oczy wszystkich skierowane były na Kate i małego Louisa. Prawdziwą sensacją były także zdjęcia księżnej Cambridge zrobione zaraz po porodzie. Jednak od czasów pamiętnej fotografii Kate i Williama stojących na schodach kliniki z maleństwem w ramionach, dumna mama znowu zniknęła z życia publicznego.

Księżna i jej obowiązki

W rodzinie królewskiej urlop macierzyński nie trwa długo i po zaledwie trzech tygodniach nieobecności Kate częściowo wraca do obowiązków. Zresztą już za chwilę ma miejsce kolejne wydarzenie, na które wszyscy wyczekują z niecierpliwością. Księżna pojawiła się na próbie przed ślubem Meghan i Harrego, tym samym wraca do życia publicznego.

Kate dopiero po 3 tygodniach od porodu została sfotografowana przez paparazziUdostępnij

Jak zwykle piękna

Pomimo opieki nad trójką dzieci, 36-letnia Kate jak zwykle prezentowała się nienagannie. W perfekcyjnie dobranej sukni i eleganckich okularach przeciwsłonecznych emanowała klasą. Choć Pałac Kensington oficjalnie twierdzi, że księżna pozostaje na urlopie macierzyńskim do jesieni, wygląda na to, że media nie pozwolą jej na tak długi odpoczynek.

Fotografie: instagram.com