Kate i William są zniesmaczeni. Mają dość plotek o rzekomym rozwodzie

  Kate i William są zniesmaczeni. Mają dość plotek o rzekomym rozwodzie

  Kate i William
  Kate i William
  Źródło zdjęć: © GETTY
  17.03.2024 11:03

  Nieobecność księżnej Kate w przestrzeni publicznej wzbudza od jakiegoś czasu liczne spekulacje. Internauci nieustannie wysnuwają nowe teorie spiskowe, które dotyczą przyczyn jej zniknięcia. Według relacji zagranicznych mediów ukochana Williama jest zmęczona obecną sytuacją, co skłoniło ją do podjęcia znaczących kroków.

  Ostatnio świat obiegła wiadomość, że księżna Kate w połowie stycznia została hospitalizowana w celu przeprowadzenia "zaplanowanej operacji brzucha". Z komunikatu wydanego przez Pałac Kensington wynika, iż zabieg przebiegł pomyślnie, a Kate planuje powrót do swoich obowiązków w okresie świątecznym.

  W chwili obecnej księżna znajduje się w Norfolk. Odpoczywa, regeneruje się i spędza czas z bliskimi - mężem i dziećmi. Rodzina zamierza pozostać tam do świąt Wielkanocnych.

  Z powodu ograniczonych informacji na temat stanu zdrowia księżnej przenikających do mediów, wielu wielbicieli monarchii brytyjskiej zaczęło wymyślać teorie spiskowe dotyczące faktycznych powodów nieobecności żony Williama.

  Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

  William i Kate są wstrząśnięci plotkami o ich rzekomym rozwodzie

  Dziennikarze "Sunday Times" donoszą, że William i Kate czują się sfrustrowani teoriami spiskowymi krążącymi na temat ich związku. Bliski znajomy pary, do którego dotarły media, twierdzi również, że księżna jest na tyle wyczerpana obecną sytuacją, że planuje niebawem wypowiedzieć się na ten temat, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

  "Będą chcieli wyrazić się jasno i bardziej otwarcie, ale zrobią to tylko wtedy, gdy poczują się gotowi. Spodziewałbym się, że taki będzie jej instynkt i będzie to wyłącznie jej decyzja. Myślę jednak, że nie będą się z tym spieszyć" - powiedziała dziennikarzom osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

  To nie koniec. To samo źródło przekazało, że w związku z nadchodzącymi urodzinami księcia Louisa, William i Kate mogą opublikować w internecie najnowsze zdjęcie rodzinne, mające uspokoić zaniepokojoną opinię publiczną.

  "Doceniają miłość i przywiązanie ludzi do ich dzieci. Mają świadomość tego, że społeczeństwo pragnie zobaczyć je w dniu urodzin" - zdradził.

  Kate Middleton
  Kate Middleton© AKPA
  Książe William i Kate Middleton
  Książe William i Kate Middleton© AKPA
  Kate Middleton
  Kate Middleton© AKPA
  Książę William
  Książę William © AKPA
  Źródło artykułu:PAP
  Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
  Zobacz także