×

William i Kate uchodzą za wzorową parę, ale nie zawsze tak było. Książę zaszalał nawet po ślubie

W rodzinie królewskiej także dochodzi do kłótni, a coś więcej na ten temat mogliby powiedzieć księżna Kate i książę William, którzy dziś uchodzą za idealne małżeństwo. Zacznijmy od tego, że para poznała się w momencie, gdy wnuczek królowej Elżbiety nie był zbyt chętny do tego, aby na studiach wiązać się na zawsze z kimkolwiek. Chciał spotykać się z dziewczynami i móc wybrać sobie taką, która najbardziej będzie odpowiadać jego wymaganiom.

Złożyło się jednak tak, że Kate i William zaczęli się spotykać. Byli dość temperamentną parą, czego nikt nie powiedziałby, patrząc na nich teraz

Spotykali się ze sobą po studiach już kilka lat, ale nagle doszło między nimi do rozstania. Dlaczego? Poniekąd było to spowodowane królową Elżbietą.

Byli parą już 4 lata, gdy w 2007 roku oboje podjęli decyzję o rozstaniu

W kuluarach mówiło się, że Kate nie mogła znieść tego, że jej chłopak chciał jeszcze imprezować i nie było mu śpieszno do tego, aby formalizować związek. Kate chciała bardzo zostać księżną, ale widziała, że nie do końca to może się spełnić, dlatego postanowiła odpuścić.

Czarę goryczy przelał także fakt, że imprezę sylwestrową w 2006 roku William miał spędzić z rodziną swoje dziewczyny. Rodzice Kate wszystko przygotowali, gdy tylko jej chłopak się zgodził. Niestety w ostatniej chwili wnuczek królowej odwołał przyjazd.

William odwołał przyjazd na sylwestrową imprezę, ponieważ musiał wówczas spędzić ten czas tak, jak chciała tego królowa Elżbieta

A według wszelkich planów cała rodzina miała ferie spędzić w Sandringham House, a to rodzinna tradycja, której nie można zmieniać. Kate podobno była wściekła, a to także dlatego, że jej nikt nie zaprosił. Nie była narzeczoną Williama, a to w świetle zasad brytyjskich nie umożliwiało jej miejsca wśród królowej w czasie ferii. Nieoficjalnie mówi się, że właśnie to było bezpośrednią przyczyną zerwania. Po czasie Kate jednak zrozumiała, że życie w rodzinie królewskiej nie wygląda tak jak w każdej innej. Najważniejsze są pewne zasady, według których toczy się całe życie.

To nie był jednak jedyny kryzys w związku Williama i Kate

Gdy byli już po ślubie, w 2017 roku książę pojechał na narty do Szwajcarii. Księżna zapewne myślała, że jej mąż oddaje się jedynie aktywnościom na stoku. Musiała być na pewno bardzo zdziwiona, gdy w europejskiej prasie pojawiło się zdjęcie Wiliama, który po narciarskich szaleństwach, wieczorem tańczył w nocnym klubie w towarzystwie młodych dziewcząt. Kate czuła się wówczas niezręcznie. Mówi się, że mąż bardzo szybko wówczas zareagował i od razu przeprosił ukochaną.

Jak widać, nie tylko my się kłócimy z partnerem ?

Polecane

Może Cię zainteresować