×

Katarzyna Skrzynecka zrzuciła 16 kg. Teraz fani zauważyli u niej efekt jojo

Aktorka i jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w ostatnim czasie przeszła metamorfozę. Katarzyna Skrzynecka schudła kilkanaście kilogramów. Teraz pojawiły się podejrzenia, że dopadł ją efekt jojo.

Katarzyna Skrzynecka schudła 16 kg

Katarzyna Skrzynecka to popularna polska aktorka, która od dłuższego już czasu zasiada w jury programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. W ubiegłym roku gwiazda postanowiła zacząć się odchudzać. Przeszła więc na dietę i szybko zrzuciła kilkanaście kilogramów. Pochwaliła się nawet zdjęciami w bikini.

Kilka miesięcy temu aktorka w rozmowie ze serwisem Plotek powiedziała, że udało jej się zrzucić 16 kilogramów. Sama nie ukrywała przy tym zaskoczenia:

Dieta redukcyjna bywa wymagająca, bo trzeba jej przestrzegać bez odstępstw. Zaskoczyłam się efektami – przecież jestem już kobietką po 40. W tym wieku metabolizm nie działa jak kiedyś.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Dopadł ją efekt jojo?

Przed powrotem na plan programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną postanowiła wyjechać na urlop do Hiszpanii. Na swoim Instagramie zdążyła się już pochwalić zdjęciami z wyjazdu.

Pogoda dopisała aktorce, dzięki czemu Skrzynecka mogła zapozować w skąpych, odsłaniających sporo ciała strojach. Jednak ostatnio opublikowany przez gwiazdę kadr wzbudził sporo emocji. Jurorka zrobiła sobie zdjęcie przy skrzynce na listy i podpisała je w humorzasty sposób:

Z kuzynką spotkaną w Hiszpanii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Katarzyna Skrzynecka nie spodziewała się pewnie, że w komentarzach rozpęta się dyskusja dotycząca jej wagi. Choć na fotografii nie widać nawet sylwetki gwiazdy, to jedna z obserwujących profil aktorki osób napisała:

Ten przeklęty efekt jojo… Też go nie lubię!

Oczywiście komentarz nie umknął uwadze Skrzyneckiej. Aktorka postanowiła na niego odpowiedzieć, odnosząc się do podejrzeń, jakoby przytyła:

Widzi tu pani/pan jakieś jojo? Bo na zdjęciu jest niebieska skrzynka pocztowa, bynajmniej nie przypominająca jojo na lince.

W naszej opinii aktorka wygląda świetnie! Z niecierpliwością czekamy na jej powrót w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Źródła: www.rmfmaxxx.pl, www.rmf.fm
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować