×

Katarzyna Skrzynecka broni męża, który poszedł na pogrzeb Królikowskiego w szarych dresach

Katarzyna Skrzynecka broni męża. Marcin Łopucki znalazł się w ogniu krytyki po tym, w jakiej „stylizacji” pokazał się na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Okazał brak szacunku?

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Pogrzeb popularnego aktora odbył się w czwartek, 5 marca w Warszawie. Mszę świętą odprawiono w kościele pw. Wniebowzięcia N.M.P i św. Józefa Oblubieńca na Krakowskim Przedmieściu.

Antek Królikowski pożegnał tatę wzruszającymi słowami:

Tato, wiemy, że patrzysz na nas z góry, pewnie się uśmiechasz tak, jak na tym zdjęciu. Wierzę, że pan Bóg powierzył Ci tam, najpiękniejszą z ról.

W uroczystości pogrzebowej, prócz najbliższych aktora, udział wzięli jego przyjaciele ze świata filmu i telewizji.

Artysta spoczął na cmentarzu powązkowskim w Alei Zasłużonych. Uroczystość miała charakter państwowy.

Niecodzienna stylizacja pogrzebowa

Wśród przybyłych na uroczystość pogrzebową, była również Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki. I to jego „stylizacja” wzbudziła szereg nieprzychylnych komentarzy. Trzeba przyznać, że biorąc pod uwagę okoliczności, ubiór Marcina Łopuckiego wydaje się być niestosowny.

Mężczyzna pojawił się na pogrzebie Pawła Królikowskiego w szarych dresach i sportowych butach. Takiej okazji oczywiście nie mogli przepuścić paparazzi.

Katarzyna Skrzynecka broni męża

Po publikacji zdjęć w sieci, na Łopuckiego wylała się fala krytyki. Wielu internautów uważa, że mężczyzna nie dostosował stroju do powagi sytuacji.

W obronie męża stanęła Katarzyna Skrzynecka. W jednym z komentarzy na profilu, aktorka napisała:

Musiał być w pracy, prowadząc zajęcia sportowe i rehabilitacyjne. Wyrwał się NIEOCZEKIWANIE na chwilę ze swojej pracy, by choć przez chwilę MÓC BYĆ Z NAMI WSZYSTKIMI żegnającymi Przyjaciela. I wie pani, co powiedziałby Królik? ‚Dla mnie stary, mógłbyś być nawet w płetwach. Fajnie, że zdążyłeś się wyrwać i wpaść choć na chwilę’. Ale Paweł był mądrym i pełnym pogody Facetem. Wysoko ponad takich hejterów.

Katarzyna Skrzynecka i Paweł Królikowski wspólnie zasiadali w jury programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Byli przyjaciółmi również w życiu prywatnym.

Ale stanowisko aktorki nie wszystkich przekonuje. Jak piszą internauci:

Można było zapakować spodnie i się przebrać. To kilka minut, a ile znaczą

W obecnych czasach, Panie Marcinie, praktycznie każdy jest zabiegany, natomiast kwestia pogrzebu nie jest decyzją spontaniczną. Data pogrzebu jest znana na tyle z wyprzedzeniem, że zawsze można ten dzień zaplanować. O ile oczywiście pogrzeb nie jest rewią mody, o tyle uważam, że obowiązuje stosowny strój, zarówno ze strony osoby anonimowej.

Przypomnijmy: Marcin Łopucki jest sportowcem i kulturystą; Mistrzem Świata w kulturystyce klasycznej weteranów.

Czy faktycznie liczy się sama obecność? A może ubiór też odgrywa ważną rolę w okazaniu szacunku zmarłemu i jego rodzinie?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Twitter, Instagram, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować