×

Trener personalny zmasakrował twarz swojej partnerki. Wcześniej groził też innym kobietom

Dziś pisaliśmy o Katarzynie Dziedzic i o tragedii, która ją spotkała. Osoba, której ufała i miała wobec niej plany na resztę życia, wykorzystała to, że kobieta jest słabsza i zaatakowała ją. 26-latka ze złamanym nosem i czaszką mówi o tym, że warto powiedzieć NIE takiej relacji i zacząć zupełnie nowe życie.

Kasia udostępniła swój wizerunek kilkadziesiąt godzin po tym, jak została dotkliwie pobita przez partnera, znanego w Trójmieście trenera personalnego.

Zraniona, upokorzona i pobita…

Już jej nie skrzywdzi…

Kobieta w rozmowie z portalem kobieta.wp.pl opowiada o tym tragicznym zdarzeniu. Wyznaje także, że Miłosza zatrzymała już policja.

Około godz. 21 zajrzałam do jego telefonu i przeczytałam niestosowne wiadomości, które wymieniał z klientką. Od jakiegoś czasu tłumaczył mi, że to zawodowe SMS-y, ale dotąd ich nie widziałam. Był kompletnie pijany. Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze. Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana. Lampka nie zapaliła się nawet, gdy mieliśmy przeprowadzić się z Olsztyna do Gdańska. Mówił, że miał złą opinię. Jednocześnie, ciągle się wybielał. Zaczął stopniowo odcinać mnie od rodziny i przyjaciół. Po dziewczynie, która cieszy się życiem, nie było śladu. Czułam się bardzo samotna, zapadłam na depresję, ale wciąż z nim byłam. Dostałam informację, że tak – został zatrzymany w niedzielę. Policja zajmuje się sprawą, na ten moment nie wiem nic więcej. Zapewne zastosują wobec niego środki zapobiegawcze. Jest recydywistą, był skazany za naruszenie nietykalności cielesnej i grożenie śmiercią żonie.

Kasi życzymy powrotu do zdrowia, a wszystkim kobietom, które boją się odejść od tyranów, życzymy siły i walki o lepsze jutro!

Może Cię zainteresować

zamknij