×

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie. Błyskawiczna reakcja Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Uwadze jednego z portali plotkarskich nie umknął fakt, że Kurzajewski szybko zareagował na post Kasi. W poście aktorka nie wspomniała ani słowem o ojcu swoich dzieci…

„Czujni” sąsiedzi

Ogłoszenie decyzji o rozstaniu nieoczekiwanie sprawiło, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stali się ulubieńcami portali plotkarskich. Po pierwsze dlatego, że dotąd uchodzili za parę idealną. Spędzili razem 17 lat, doczekali się dwójki dzieci. Po drugie, coraz głośniej mówi się o rzekomym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Plotki przybrały na sile, gdy Marcin Hakiel w „Mieście kobiet” wyznał, że jego żona pragnęła mieć więcej wolności w związku. Z czasem okazało się, że „wolność ma imię”.

Oliwy do ognia dolali koledzy z pracy oraz „czujni” sąsiedzi. W rozmowie z tabloidami i portalami plotkarskimi, mówili o zażyłości, która miała połączyć Cichopek i Kurzajewskiego, współprowadzących program telewizyjny „Pytanie na śniadanie”.

Przestaje być tajemnicą, że aktorka także po pracy spotyka się z Kurzajewskim. Była widywana w jego domu w Starej Miłosnej. Okazuje się, że kiedy ma wolny weekend, bo dzieci są z Marcinem, spędza ten czas z Maćkiem, który ma czujnych i ciekawskich sąsiadów

– zdradził informator „Na Żywo”.

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie

Główni zainteresowani zaprzeczają doniesieniom o romansie, ale ich zaprzeczenia nie wystarczą, by zamknąć usta plotkującym. Wręcz przeciwnie – wokół rzekomego romansu pary jest coraz głośniej. „Na Żywo” sugeruje, że para będzie się ukrywać do momentu, w którym zakończy się sprawa rozwodowa Cichopek.

Póki co portale plotkarskie prześcigają się w doniesieniach na temat popularnych prowadzących z „Pytania na Śniadanie”. Analizują każdy szczegół. I tak, Pomponik dopatrzył się, że Maciej Kurzajewski błyskawicznie zareagował, gdy Katarzyna Cichopek 23 czerwca dodała w social mediach zdjęcie, pod którym w ciepłych słowach wypowiedziała się na temat swojego taty. Polubienie postu Kasi przez dziennikarza wystarczyło, żeby podgrzać atmosferę.

Nieco wcześniej Kasia Cichopek na InstaStory pokazała zdjęcie splecionych dłoni – swojej i taty, jej najwspanialszego na świecie mężczyzny.

Moja ukochana złota rączka. Tatusiu, jesteś najwspanialszym mężczyzną i fantastycznym ojcem. Od dziecka mocno mnie trzymasz za rękę i nie pozwalasz upaść. Kocham Cię

– wyznała aktorka. A w sieci zawrzało!

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie
Instagram
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij