Kategorie GwiazdyNewsyPolskaPolskaShowbiznes

Kasia Warnke urodziła! Piotr Stramowski został tatą

O tej ciąży mówiło się od dawna, ale nikt naprawdę nie wiedział czy to plotki, czy faktycznie ta para aktorów spodziewa się dziecka. Kilka miesięcy temu wszystko stało się jasne, a dziś już wiemy, że Kasia Warnke urodziła, a Piotr Stramowski został tatą! Taka informacja pojawiła się dziś w mediach. Jeden z plotkarskich portali podzielił się tym, że dziecko przyszło na świat w jednym ze stołecznych szpitali.

Kasia Warnke urodziła. Radosna nowina obiegła dziś polskie media

Z pozoru para bardzo lubi media i nie stronią od „ścianek” i pokazywania się, ale to, co jest dla nich ważne, potrafią zachować tylko dla siebie. Tak było ze stanem błogosławionym aktorki. Media spekulowały o tym, że Kasia jest w ciąży, gdy… faktycznie była w ciąży, ale ona sama zaprzeczała, że tak w rzeczywistości jest. Zakręcone? Niby tak, ale jak inaczej zachować to dla siebie, gdy się jest na świeczniku?

Kasia Warnke urodziła! Piotr Stramowski został tatą
Instagram

Udało im się bardzo długo zachować tę informację w tajemnicy i robili wszystko, aby dopiero w czasie pokazu mody podzielić się ze światem swoim szczęściem

Wówczas naszym oczom ukazała się ciężarna Kasia u boku o 11 lat młodszego męża. Kroczyli dumnie po wybiegu, a aktorka w zaawansowanej ciąży wyglądało fenomenalnie.

Kasia Warnke urodziła
Instagram

Jak Kasia i Piotr się poznali? Ich miłość wybuchła nagle na planie filmu „W spirali”

Długo ukrywali się z uczuciem, ale w końcu postanowili podzielić się ze światem tym, co ich łączy. Rok po tym, gdy się poznali, wzięli ślub.

W kuluarach mówi się, że to zgodna para, która dzieli pasję do aktorstwa

Niejednokrotnie w wywiadach jedno chwaliło drugie, a w czasie wspólnych wyjść widać, jak mocno się wspierają.

Kasia Warnke w ciąży
Instagram

Głośno zrobiło się o nich po premierze „Pitbulla”, w którym Piotr Stramowski gra główną rolę

Wtedy media oszalały na punkcie młodego aktora. Rok 2016 był dla pary obfity w sukcesy zawodowe oraz prywatne. Na ślub zaprosili jedynie najbliższe grono. Tego ważnego dnia towarzyszyło im 40 osób.

Było 40 osób, zaprosiliśmy tylko tych, którzy są nam bliscy tu i teraz: przyjaciół, bliską rodzinę. I to się sprawdziło. Życzliwość ludzi, którzy byli z nami tego dnia, była bardzo wspierająca. W moim przypadku to było bardzo osobiste i nawet nie chcę mówić, co przeżywałem

Ślub Warnke i Stramowskiego
Instagram

Serdecznie gratulujemy!