×

Kasia Tusk narzeka na męża i przytacza pewną legendę. Nie zostawiła na nim suchej nitki w sieci

Kasia Tusk wstawiła bardzo wymowne zdjęcie na Instagramie. Widać na nim, że jest lekko poirytowana. Jak wskazuje opis – swoim mężem. O co poszło?

Kasia Tusk narzeka na męża
Instagram

Ile wiemy o Kasi Tusk?

Kasia Tusk to nie tylko „córka Donalda”, to jedna z najbardziej znanych polskich blogerek. Jednak od lat strzeże swojej prywatności, a jej wpisy rzadko kiedy nawiązują do życia rodzinnego.

Wielu nie wiedziało nawet, że zawarła związek małżeński. Dopiero kiedy na palcu Stanisława Cudnego dostrzeżono obrączkę media dowiedziały się, że para jest już po ślubie. Czemu dziś Kasia narzeka na męża?

Legenda o kobietach to stereotyp

Na zdjęciach, które Kasia udostępniła w mediach społecznościowych widać, że jest wystrojona i gotowa do wyjścia. Niestety, córce byłego premiera ręce opadają, bo… na swojego wybranka musi czekać!

Sytuację skomentowała następująco:

Słyszałyście kiedyś tę legendę o tym, że mężczyzna zawsze musi czekać na kobietę? Bo u mnie jest dokładnie na odwrót (i jeszcze głupio się tłumaczy, że to niby przez to, że musiał robić mi zdjęcia na insta )

Kasia Tusk narzeka na męża
Instagram

Kasia Tusk narzeka na męża

My doceniamy, że mąż Kasi cierpliwie robi jej zdjęcia na Instagrama. Choć widać, że irytacja żony rośnie, to później się śmieje. Być może to tylko subtelna gra? Z drugiej strony, ile można na kogoś czekać?

Kasia Tusk narzeka na męża
Instagram

A jak to wygląda u Was? Mąż czeka na Was czy Wy na męża?

Źródła: www.aktualnosci24.com, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij