×

Kasia pozwała Pawła o alimenty? „Nie zamierzam się nikomu tłumaczyć”

Wkrótce fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia” obejrzą ostatni odcinek programu i dowiedzą się, jakie decyzje podjęli uczestnicy. Ale już od wielu dni w sieci krążą plotki na temat jednej z par. Czy to możliwe, że Kasia pozwała Pawła o alimenty? Uczestniczka zabrała głos w tej sprawie.

Najbardziej niedobrani?

Udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” wymaga od uczestników sporej odwagi. Szukają miłości, wystawiając się na ocenę milionów widzów. Decydują się na to, by osoby trzecie wybrały im partnera. Nie wiedzą, kim będzie ten człowiek, ani jak będzie wyglądał. Ich pierwsze spotkanie to… ślub. Pierwsze godziny spędzone w swoim towarzystwie, to wesele. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem kamer. Nic dziwnego, że większość małżeństw kończy się fiaskiem.

Mimo to chętnych do tego, by wziąć udział w programie, nie brakuje. W 6. edycji widzowie śledzili losy Julki i Tomka, Anety i Roberta oraz Kasi i Pawła. I to ta ostatnia para wzbudziła największe emocje.

Chociaż na początku widzowie bardzo polubili Kasię, szybko zmienili zdanie na jej temat. Kobieta musiała zmierzyć się z potężnym hejtem. Zarzucano jej, że nie wie, czego chce, ani po co zgłosiła się do programu. Widzowie twierdzili, że bardzo źle traktuje Pawła, a nawet wykorzystuje go finansowo, co można było zaobserwować, gdy wybrała się z mężem na zakupy do butiku.

Najpoważniejszym problemem okazała się relacja Kasi z mamą, która – zdaniem widzów i ekspertów – była mocno toksyczna. Kasi zarzucano, że zdecydowanie więcej czasu poświęca na telefoniczne rozmowy z mamą i koleżankami, niż na to, by poznać swojego męża.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katarzyna Z (@kasia.kasikk)

„Będę ją wspierał”

Z odcinka na odcinek było coraz gorzej. Dystans między Kasią i Paweł się powiększał, wzmagał się też hejt wobec Kasi. W jednym z odcinków „Ślubu od pierwszego wejrzenia” kobieta podzieliła się z widzami niepokojącą diagnozą lekarską, którą otrzymała.

Zdiagnozowali boreliozę. I to taką starą, która zaatakowała mięśnie, stawy. Nie ukrywam, że wyszłam z gabinetu przerażona. Leczenie będzie trwało rok i nie wiadomo, czy nie dłużej. Dostałam bardzo dużo lekarstw. Czeka mnie ciężki rok

– wyznała Kasia.

Paweł zareagował bardzo dojrzale i wspierał żonę, choć nie było to łatwe.

Będę ją wspierał. Staram się być wyrozumiały, chociaż czasami jej zachowanie zaczyna mnie trochę denerwować

– zadeklarował wtedy.

Kasia pozwała Pawła o alimenty?

Wkrótce w sieci zaroiło się od plotek. Mówiono, że Kasia wróciła do byłego partnera, dlatego ignorowała Pawła i źle go traktowała. Mało tego, internauci oskarżali Kasię o to, że pozwała Pawła o alimenty w związku ze swoją chorobą i brakiem pracy. W komentarzach na jej Instagramie można było przeczytać:

Kasia wszędzie chodzą ploty, że pozwałaś Pawła o alimenty! Zdementuj to, bo aż przykro się czyta, chyba że to prawda?

Serio napisałaś w pozwie o alimenty? PAWEŁ milczy, czyli to chyba prawda?? Straszne

To prawda, że pozwałaś Pawła o alimenty? Jeśli tak, to jesteś gorsza, niż sądziłam

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katarzyna Z (@kasia.kasikk)

Internauci powołują się na informacje, które miała ujawnić siostra Pawła.

Kasię, tak jak innych uczestników programu, wciąż obowiązuje klauzula poufności. Mimo to uczestniczka postanowiła odpowiedzieć na zarzuty. Najpierw zrobiła to, odpowiadając na komentarz na Instagramie.

Skomentuje to w ten sposób

– napisała Kasia i dołączyła szereg płaczących ze śmiechu emotikonek.

Kasia pozwała Pawła o alimenty
Instagram

Natomiast w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, Kasia zdecydowała się na bardziej odważną deklarację.

Nie ma żadnych alimentów! A ja nie zamierzam się nikomu tłumaczyć

– powiedziała.

Być może po emisji finałowego odcinka programu w telewizji również Paweł odniesie się do plotek, które krążą w sieci. A finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już dzisiaj!

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij