×

Polska wokalistka trafiła do szpitala. Najbliższe koncerty gwiazdy zostały odwołane

Wieloletnia gwiazda sceny wylądowała w szpitalu. Z tego powodu odwołano jej występy. Co się teraz stanie z jej trasą koncertową i co dolega artystce?

Kasia Kowalska w szpitalu

Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie ze szpitala, do którego trafiła w sobotę wieczorem. Wokalistka powoli dochodzi do siebie pod opieką lekarzy, nie chciała jednak zdradzić, co konkretnie spowodowało nagłe załamanie zdrowia.

Na Instagramie napisała tylko:

Dochodzę do siebie pomału, imieniny w szpitalu pod dobrą opieką. Życzcie mi szczęścia i zdrowia

Post jednak nie pozostał zbyt długo i z niewiadomych przyczyn został usunięty. Jednakże to nie powstrzymało fanów przed wysyłaniem jej życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Co dolega piosenkarce?

Kasia Kowalska od kilku dni zmagała się z chorobą gardła. Jednak „dawała jakoś radę”, dopóki w sobotę nie zasłabła i musiała udać się do szpitala.

Jak poinformował manager artystki, Maciej Durczak w rozmowie z portalem Plejada:

Zaczęło się od zapalenia krtani w zeszłym tygodniu. Już wtedy musieliśmy przełożyć kilka wydarzeń i koncertów. Kasia była na antybiotyku, a w sobotę wieczorem trafiła do szpitala z dość poważnym osłabieniem

Fani ślą jej życzenia i niecierpliwie czekają na powrót piosenkarki do zdrowia. Na razie tylko najbliższe koncerty zostały odwołane i prawdopodobnie odbędą się w późniejszych terminach. Kasia ma wrócić na scenę jeszcze w tym roku.

Informacje dotyczące wystąpień Kowalskiej w różnych miastach pojawiają się na bieżąco na fanpage’u artystki.

Od lat na polskiej scenie muzycznej

Katarzyna Kowalska jest znaną piosenkarką i od lat występuje na scenie. Karierę rozpoczęła w zespole „Evergreen”. Współpracowała z takimi zespołami jak: „Human”, „Fatum”, „Piersi”, „Hetman”. W 1993 roku w trakcie koncertu w warszawskiej Stodole zauważyła ją Katarzyna Kanclerz z Izabelin Studio. Ósma płyta wokalistki „Antepenultimate” miała premierę 10 listopada 2008 roku.

Kowalska ma córkę Aleksandrę ze związku z muzykiem Kostkiem Joriadisem i syna Ignacego ze związku z perkusistą Marcinem Ułanowskim. Oprócz wielu projektów i kooperacji muzycznych bierze też udział w projekcie Panny Wyklęte. Na potrzeby tego przedsięwzięcia wraz Darkiem Maleo Malejonkiem stworzyła kompozycję „Niezłomni”.

Życzymy Kasi szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródła: www.o2.pl, plejada.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij