×

Kasia i Paweł podzielili się wspaniałą informacją. Rozwód był tylko początkiem

Kasia i Paweł podzielili się wspaniałą informacją. Uczestnicy show „Ślub od pierwszego wejrzenia” byli gośćmi w „Dzień Dobry TVN”. Tam ogłosili zaskakującą wiadomość. Nawet prowadzące program nie mogły wyjść ze zdziwienia, widząc ich szczerość.

Niespodziewane wyznanie uczestników programu

Decydując się na udział w programie telewizyjnym, ludzie zwykle planują jak wiele tajemnic są gotowi zdradzić publicznie. Goście reality show zdają sobie sprawę, że podawane przez nich informacje mogą zostać wykorzystane w niekoniecznie oczekiwany przez nich sposób, dlatego najczęściej z wyprzedzeniem przygotowują się do rozmowy. Są jednak osoby, które wolą pójść na żywioł i powiedzieć dosłownie całą prawdę. Taką ścieżkę obrali Kasia i Paweł. Lubiani przez widzów uczestnicy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wykorzystali swoją obecność w śniadaniówce, aby przekazać cudowną nowinę.

Małżeństwo zaskoczyło swoją szczerością Ewę Drzyzgę i Agnieszkę Woźniak-Starak. Tym razem prowadzące nie musiały stosować specjalnych taktyk, żeby wyciągnąć od swoich gości choćby szczyptę informacji. Para, jak na tacy, podała im całą prawdę na temat swojego związku. Siedząca w studio Kasia oraz łączący się z TVN-em online jej mąż odpowiadali m.in. na pytania o przyszłość ich małżeństwa. Nie od dziś wiadomo, że para pomimo dobrych początków, nie zdołała przetrwać próby czasu. Ostatecznie zapadła decyzja o rozwodzie.

Nikt jak dotąd nie znał jednak szczegółów ich rozstania. Dopiero podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN” wyszło na jaw, jakie były kulisy rozpadu ich związku. Okazuje się, że od dawna Paweł jest zakochany w innej kobiecie. A winna jest temu Kasia!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Katarzyna Z (@kasia.kasikk)

Kasia i Paweł podzielili się wspaniałą informacją

Podczas rozmowy oboje małżonkowie bez ukrywania detali opowiadali o swoim nieudanym związku. W pewnej chwili Paweł wyznał, że to Kasia poznała go z jego obecną kochanką. Mężczyzna powiedział:

Dosyć szybko się poznaliśmy, a jest to zasługa Kasi.

Słysząc te słowa, prowadzące nie mogły wyjść ze zdumienia. Wyszło na jaw, że nowa partnerka Pawła jest kuzynką jego obecnej żony. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nie spodziewały się aż takiej szczerości ze strony swoich rozmówców. To jednak był zaledwie początek intymnych wyznań. Chwilę później Kasia powiedziała, że nadal szuka swojej miłości.

Dziennikarki złożyły jej życzenia szczęścia w tych staraniach. Jedna z prowadzących program „Dzień Dobry TVN” próbowała nawet podsunąć Kasi pomysły na znalezienie drugiej połówki.

Może jest w rodzinie Pawła? Spotkacie się na weselu!

– radziła Ewa Drzyzga.

Czy po nieudanym związku małżeńskim Paweł zdecyduje się na kolejny ślub?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paweł Olejnik (@_pawel_olejnik)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paweł Olejnik (@_pawel_olejnik)

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować