×

Męża Skrzyneckiej posądzono, że nie podobają mu się młode i seksowne kobiety. Żona zareagowała

Katarzyna Skrzynecka opublikowała dziś mocny wpis. Mimo że dotyczy on głównie podejścia jej męża do pewnej kwestii, zdradza też, że para doskonale się dobrała i wspiera się wzajemnie.

Kasia stanęła w obronie męża, na którego spadła fala krytyki po tym, jak napisał mocny wpis o dziewczynach eksponujących swoją nagość pod pretekstem promowania sportu i zdrowego trybu życia. Niektórzy zaczęli się wówczas zastanawiać – „Czy Panu Marcinowi przestały podobać się seksowne kobiety, bo być może żona mu każe tak pisać…?”. Teraz Katarzyna odniosła się do tych oskarżeń.

Gdzie kończy się dyscyplina sportowa, a zaczyna seksizm?

Polecam załączony fotokolaż bez personaliów. Niedawno temu mój mąż Marcin – szanowany zawodnik Kadry Narodowej, dyplomowany Trener Sportowy z ponad 25-letnim doświadczeniem, tytułowany podwójnym Złotym Medalem Mistrzostw Świata, ciężko harujący na swój sportowy sukces i światową Ligę Sportowiec – zamieścił na swojej Stronie FB oraz Instagram Official krótki, lecz krytyczny artykuł dotyczący atakowania socialmediów przez wypięte damskie pośladki, prawie nagie biusty i jednoznaczne zdjęcia rozmaitych pań (często uważających się za sportsmanki…) wypinających się niemal nago lub w stringach do selfie we własnej kuchni, windzie, salonie, garażu i sygnujących owe foto-dzieła filozoficznymi aforyzmami i cytatami z cyklu „Życie to filozofia pomagania innym i otwartości umysłu na otaczający świat. Uwierz w swoje powołanie i czyń dobro. Miłego dnia ” ???

Jakoweś fora, jak zwykle nie zrozumiawszy nic, nawołały do dysputy: „Czy Panu Marcinowi przestały podobać się seksowne kobiety, bo być może żona mu każe tak pisać…?” PIĘKNE ????? Na całe szczęście – podobają mu się bardzo! I młode, i zgrabne, i seksowne, tyle że te bez dewiacji na własny sexappeal i te inteligentne? Gdyby się nie podobały – niezwłocznie skierowałabym Kochanego Męża na terapię do specjalisty ????? Ja zaś nie dołączę do grona tak się promujących kobiet, pomimo że to ponoć przysparza kolosalnego uwielbienia i followersów ? ponieważ nie muszę ? Poza tym, nie ma tak szerokokątnych obiektywów w smartphonie ??? ani wyżej, ani niżej ???

To piękne, że tak się wspierają i pokazują, że niektórym portale społecznościowe delikatnie ograniczyły zdolność logicznego myślenia…

Może Cię zainteresować

zamknij