×

Dorota Szelągowska znalazła w windzie kartkę do sąsiadów. Bardzo rozbawiła ją jej treść

Remonty, remonty… Nie tylko u nas – „zwykłych śmiertelników”, ale i u gwiazd. Może z nieco mniejszym impetem, ale coś nas łączy. ? A hałas, który towarzyszy temu wydarzeniu, wyprowadza z równowagi każdego, niezależnie od tego skąd te dźwięki pochodzą. Problematyczne są zazwyczaj remonty w bloku, w którym wszystko się niesie i nie ma szans, aby zrobić coś tak, by nie docierało to do innych.

Coś o tym, jak na remont reagują ludzie, wie Dorota Szelągowska. Prowadzi program „Domowe rewolucje” i niejednokrotnie spotkała się z wszechogarniającym hałasem

Ci, którzy występują w projekcie, dobrze wiedzą, jakie zasady ich obowiązują. Nie do końca mogą być na to gotowi sąsiedzi, dlatego trzeba ich o tym delikatnie poinformować.

Dorota na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcie windy i kartki, na której Klaudia i Andrzej napisali parę słów do ludzi z ich bloku

Drodzy sąsiedzi, w związku z zaplanowanym remontem w dniach 25.08 – 30.08, zwracam się do państwa z gorącą prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość podczas nadchodzących dni.

Pocieszającym jest fakt, iż remont będzie przeprowadzony przez ekipę remontową jednego z programów telewizyjnych i będzie trwał 6 dni, a nie 6 miesięcy gdybyśmy sami mieli go robić.

Dla tych z państwa, którzy w najbliższych dniach zaplanowali urlop w domowym zaciszu, przygotowaliśmy zatyczki do uszu. Prosimy – częstujcie się. Z góry dziękujemy, Klaudia, Andrzej, Staś, Kubek i Zajka – lokatorzy spod 57″

Niby coś drobnego, ale gest od razu spodobał się nie tylko prowadzącej, ale i internautom. Miejmy nadzieję, że tak samo podeszli do tego mieszkańcy budynku i okazali się wyrozumiali.

Taki sposób informowania o remoncie jak najbardziej wskazany, prawda? ?

Może Cię zainteresować

zamknij