×

Zaginiona Karolina z Częstochowy nie żyje. Była poszukiwana od soboty

Poszukiwana od soboty zaginiona 27-letnia Karolina z Częstochowy nie żyje. Jej zwłoki znaleziono na terenie nieużytków rolnych. Policja ma już podejrzanego.

Zaginęła w sobotę

27-letnia Karolina W. była poszukiwana od soboty, 28 sierpnia. Jak informował Fakt, tego dnia kobieta wyszła z domu około godziny 5:00 i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Początkowo informowano, że zaginiona wyszła tylko na chwilę, by zabrać telefon z samochodu. Karolina W. ostatni raz miała być widziana przy ulicy Nowowiejskiej w Częstochowie.

Częstochowska policja prowadziła poszukiwania za zaginioną mieszkanką Częstochowy, która w dniu 28 sierpnia wyszła rano z domu i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi

– przekazała Komenda Miejska Policji w Częstochowie.

Karolina z Częstochowy nie żyje

Poszukiwania trwały trzy dni. W poniedziałek 30 sierpnia wieczorem policja powiadomiła o odnalezieniu Karoliny W. Niestety odnaleziono już tylko ciało 27-latki. Znajdowało się w miejscowości Kamyk w powiecie kłobuckim, na terenie nieużytków rolnych.

Jak poinformowała Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa częstochowskiej policji:

W dniu dzisiejszym policjanci odnaleźli ciało 27-latki. Prokuratura Rejonowa Częstochowa-Północ wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia.

Z nieoficjalnym ustaleń RMF24 wynika, że śledczy o zabójstwo kobiety podejrzewają jej męża. Doszło więc do zatrzymania 29-letniego Krystiana W., którego podejrzewa się o zabójstwo i porzucenie ciała żony na polu. W najbliższym czasie odbędzie się sekcja zwłok kobiety, która odpowie na pytanie o dokładne przyczyny jej śmierci.

Karolina W. osierociła dwójkę małych dzieci.

Źródła: slaska.policja.gov.pl, www.fakt.pl, dziennikzachodni.pl, wiadomosci.gazeta.pl
Fotografie: Policja Śląska (miniatura wpisu), Policja Śląska

Może Cię zainteresować

zamknij