×

Karolina Pisarek ma starszego partnera. Wyznała, jak to się wszystko zaczęło

Karolina Pisarek ma starszego partnera! Nowy związek modelki, biorącej udział w programie Ameryka Express, wzbudza przez to sporo kontrowersji. Parę dzieli bowiem aż 17 lat!

Karolina Pisarek ma starszego partnera

Modelka dużo pracuje i – jak sama twierdzi – jest dojrzalsza od swoich rówieśników. Dlatego też na życiowego partnera wybrała sobie mężczyznę, który jest od niej o 17 lat starszy.

Jaime Camara ma 40 lat i jest byłym brazylijskim kierowcą wyścigowym. Mężczyzna na co dzień mieszka w Miami, ale często bywa w Brazylii, gdzie odwiedza syna, Lucę.

Karolina poznała Jaimego podczas jednej ze służbowych podróży. Modelka twierdzi, że świetnie dogaduje się nie tylko z obecnym partnerem, ale i jego synem. A różnica wieku jej w tym nie przeszkadza.

Jak mówi Pisarek:

Cieszę się, że mogłam poznać Lucę, który jest niesamowitym chłopcem. Ma 11 lat i mamy do siebie kumpelskie podejście. Śmieszne jest to, że najpierw zaprzyjaźniłam się z Lucą, a później poznałam jego tatę 

Nowy związek dał Karolinie poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, którego ponoć brakowało w poprzedniej relacji…

To, że poznałam Jaimego, jest niesamowite. To, że jest starszy, ułatwia mi sprawy pod tym względem, że ja trochę jestem dojrzalsza, że dużo pracuję, że dużo podróżuję i mam inne priorytety. Dopełniamy się jakoś. Ja jestem szczęśliwa, że mogę przyjść do domu, wypić z nim herbatę, porozmawiać, oglądnąć jakiś film. To jest niesamowite

„Miał problemy z zachowaniem monogamii”

Poprzedni związek Karoliny Pisarek rozpadł się w atmosferze skandalu. Modelka spotykała się z kolegą z branży – Danielem Kenjim Matsunagiem. W wywiadach opowiadała o romantycznych początkach ich miłości. Mężczyzna poderwał ją w barze i odtąd już nie chciał się z modelką rozstawać. Towarzyszył jej w wielu służbowych podróżach.

Ten związek do łatwych nie należał: Daniel mieszkał na Filipinach. Parę dzielił dystans ponad 9 tysięcy kilometrów… Mimo to, relacja wydawała się być niemal idealna.

W rozmowie z Beatą Nowicką (Viva), aktorka zapewniała, że z mężczyzną łączy ją wyjątkowa więź, którą umacnia wspólna wiara i modlitwa. Niestety, po dwóch latach związku okazało się, że Daniel miał spory problem z dochowaniem wierności swojej dziewczynie.

Kim jest Karolina Pisarek?

Kariera Karoliny Pisarek nabrała tempa po uczestnictwie w programie TVN „Top Model”, w którym doszła do finału. Dziewczyna zajęła co prawda 2. miejsce, ale otworzyły się przed nią drzwi do świata modelingu. Brała udział w sesjach dla najpopularniejszych polskich i światowych magazynów oraz w kampaniach reklamowych.

Teraz Karolinę możemy oglądać w programie „Ameryka Express 2„, w którym bierze udział u boku koleżanki po fachu, Marty Gajewskiej-Komorowskiej.

W sierpniu tego roku, modelka skończy 23 lata.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować