×

Karolina Piasecka wystąpiła w reklamie rajstop. Plakat z nią jest bardzo kontrowersyjny

Karolina Piasecka wystąpiła w reklamie rajstop. Co w tym nietypowego? Otóż forma. Zdjęcie z jej udziałem zahacza bowiem o bardzo waży temat, jakim jest przemoc wobec kobiet. Prawdopodobnie większość z Was pamięta, że była żona lokalnego polityka PiS z Bydgoszczy padła ofiarą przemocy ze strony męża. Teraz Piasecka wzięła udział w kampanii reklamowej rajstop Adrian. Marka ta znana jest z tego, że nie boi się podejmować tematów trudnych i często bardzo niewygodnych.

Karolina Piasecka – ofiara przemocy domowej, która znalazła siłę, by o siebie zawalczyć

O tym, co dzieje się w domu Karoliny Piaseckiej oraz jej byłego męża, po raz pierwszy usłyszeliśmy 3 lata temu. Dzielna kobieta po 10 latach koszmaru ostatecznie postanowiła o siebie zawalczyć. Wybrała się na komendę i opowiedziała o agresji ze strony męża i o tym, że jej życie wygląda zupełnie inaczej, niż wszyscy sobie to wyobrażali. Później szybko wyprowadziła się z córeczkami do Warszawy i wystąpiła o rozwód.

Dla potwierdzenia swojej wersji Karolina Piasecka w sieci opublikowała nagranie, które pokazywało, jak traktuje ją mąż. Zarejestrowano na nim awanturę wszczętą przez Rafała P. Mężczyzna kierował do swojej żony groźby, wyzwiska i liczne przekleństwa.

Karolina Piasecka wystąpiła w reklamie rajstop minia
Instagram.com

Rafał P. został skazany za stosowanie przemocy wobec żony

W tym roku były polityk PiS został skazany za znęcanie się nad żoną na 2 lata więzienia. Ponadto, mężczyzna ma też zakaz zbliżania się do byłej żony przez 5 lat, a także zapłatę jej 75 tysięcy złotych.

Od tej pory Karolina Piasecka aktywnie wspiera kobiety, które są ofiarami przemocy domowej. Kilka miesięcy temu, tuż po tym, jak zapadł wyrok na jej byłego męża, w rozmowie z portalem Fakt24.pl powiedziała:

Apeluję do kobiet, aby szukały pomocy i wsparcia w walce o swój spokój. Droga jest ciężka, był to dla mnie bardzo trudny okres, ale naprawdę warto, wejść na tę trudną ścieżkę, by uwolnić się od przemocy. Przemoc fizyczna jest namacalna, ją łatwo zauważyć, ale przemoc psychiczna tak bardzo boli i tak trudno się z niej wyleczyć, że tylko izolacja może sprawić, że rany zaczną się goić. Ta kara skończy się za pięć lat. Wiąże się to z niepewnością, ale na pewno jestem teraz spokojniejsza

Adrian zabrał głos w sprawie przemocy domowej. Tym razem na billboardach można zobaczyć Karolinę Piasecką. To żona…

Opublikowany przez Marketing przy Kawie Sobota, 2 listopada 2019

Karolina Piasecka w reklamie rajstop marki Adrian

W ostatnich dniach o Karolinie Piaseckiej znów zrobiło się głośniej. Serwis Marketing przy Kawie donosi, że dzielna kobieta wzięła udział w kampanii reklamowej. Kampanii, która niesie za sobą bardzo ważne przesłanie. Chodzi właśnie o przemoc wobec kobiet. Na plakatach reklamowych widzimy Karolinę, którą ucharakteryzowano na ofiarę pobicia. Z kolei nad nią stoi mężczyzna z zaciśnięta pięścią.

Walcz o siebie! Ja to zrobiłam! – głosi hasło bilbordu

Marketing przy Kawie podkreśla, że producent rajstop Adrian już kolejny raz zabiera głos w istotnej dla kobiet sprawie. Wcześniej na plakatach reklamowych tej marki widzieliśmy na przykład transseksualną posłankę Annę Grodzką (“Każdy ma prawo być sobą”), a także walczącą z alkoholizmem modelkę Ilonę Felicjańską (“Uzależniona, ale nie gorsza”).

Wiedzieliście o tym, że marka Adrian porusza tak trudne i zarazem ważne tematy?

Źródła: www.fakt.pl, marketingprzykawie.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram.com
zamknij