×

Karol Strasburger obraził uczestniczkę „Familiady”. Widać, że zrobiło jej się przykro

71-letni Karol Strasburger znany jest ze swoich (czasem niezbyt śmiesznych) żartów, które serwuje uczestnikom Familiady, ale w tym przypadku internauci są zgodni do jednego: „Przesadził'. W jednym z odcinków programu skusił się na komentarz, który nie okazał się zbyt wyszukany.

Żart padł w kierunku jednej z uczestniczek, której ewidentnie zrobiło się przykro

Co zrobił prezenter? Na zakończenie każdego odcinka goście otrzymują kuferki ze słodyczami. Gdy Karol je wręczył, zwrócił się do jednej z uczestniczek i powiedział: „Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma”.

Krótki film krąży w sieci, a internauci nie mają litości dla Karola. Ich zdaniem to przesada, aby w tak zwracać się do kogokolwiek

Karol, zero klasy jak zawsze

Stało się, uraził i to strasznie uraził uczestniczkę. Przecież nie było to nagrywane na żywo. Nie ma tu jakiegoś producenta czy kogoś kto obserwuje czy wszystko dzieje się zgodnie z planem? Przecież łatwo jest dograć na nowo wręczenie nagród bez bezmyślnych komentarzy Pana Karola.

No powiem że powinien ją za to publicznie w tym programie przeprosić, bo to co powiedział i patrząc po minie tej dziewczyny to naprawdę przesadził

Aż mnie w środku zabolało, jak zobaczyłem minę tej Pani pod koniec

Wideo możecie zobaczyć poniżej. Sami powiedźcie, czy to przesada? A może wcale nic złego Karol nie powiedział? ?

https://www.youtube.com/watch?v=m34uJQkXfZg

Polecane

Może Cię zainteresować