×

W wyniku wypadku miała poważne złamanie nogi. Jednak karmiła dziecko, jak gdyby nic się nie stało

Jakiś czas temu do sieci trafiło szokujące nagranie, na którym możemy zobaczyć karmiącą piersią matkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że kobieta była tuż po wypadku, podczas którego jej noga uległa poważnemu złamaniu! Całe zdarzenie miało miejsce w Brazylii.

Było o włos od tragedii. Z motoru nie pozostało praktycznie nic. Uczestniczką zderzenia była kobieta, której złamana i zakrwawiona w skutek wypadku noga dosłownie skręciła się o 90 stopni! Nie to jednak było dla niej najważniejsze, lecz dobro dziecka.

Świeżo upieczona mama, jak gdyby nigdy nic, zaczęła karmić maleństwo upewniając się jednocześnie, czy nic mu się nie stało.

Biorąc pod uwagę przerażające okoliczności, robiła wszystko, aby pocieszyć swoje maleństwo – skomentowała jedna z osób.

Ta kobieta jest prawdziwym bohaterem. Ludzie znajdujący się w pobliżu nie okazali natomiast za grosz szacunku – mogli jej pomóc, dać koc lub przynajmniej zaproponować jakiekolwiek wsparcie oszczędzając sobie wstydu.

Uspokajała swoje dziecko. Nie widzę w tym nic złego – dodał następny.

Niektórzy są jednak innego zdania. Uważają, że kobieta nie powinna karmić publicznie maleństwa.

Oczywiście, że chciała być zauważona. Dlaczego nie zasłoniła piersi pieluchą lub częścią ubrania? Nie mam nic przeciwko kobiecie, która karmi w miejscach publicznych, ale gdzie szacunek do innych osób? – komentuje jedna z osób.

Niektórzy z gapiów mogliby dać jej trochę prywatności zamiast nagrywać ją swoimi telefonami komórkowymi – dodaje inny.

https://www.youtube.com/watch?v=-xKE2ZxQvOc

Pod filmem dosłownie zawrzało. Podczas gdy niektórzy popierali bohaterskie zachowanie matki, inni potępiali ją za publiczne karmienie dziecka i zwracanie na siebie uwagi. Jakie jest Twoje zdanie?

Może Cię zainteresować

zamknij