×

15-robiła sobie zdjęcie na tle nadjeżdżającego pociągu. Skończyło się to tragicznie

Selfie – wydawać by się mogło, że to tylko zwykłe zdjęcie, które robimy sobie sami. Niestety, ta historia jest kolejnym dowodem na to, że nawet z pozoru zwykła fotka może odebrać życie jej autorowi. Do tragedii doszło na torach w Orsku we wschodniej Rosji. To właśnie tam 15-letnia Karina Baymukhambetova i jej krewny wpadli na pomysł, żeby zrobić sobie zdjęcie na torach tle nadjeżdżającego pociągu. Nie przewidzieli jednak, z jak ogromną prędkością będzie się do nich zbliżał.

15-latka nie miała najmniejszych szans na przeżycie

Krewny Kariny zdołał odskoczyć w ostatniej chwili. Niestety, nastolatka nie miała tyle szczęścia. Zanim zorientowała się, że pociąg jest już bardzo blisko, na jakąkolwiek reakcje z jej strony i ze strony konduktora było już za późno. Pędząca maszyna dosłownie rozerwała ciało dziewczyny.

Orsk.Ru

Bliscy wciąż nie mogą pogodzić się ze śmiercią nastolatki

Śmierć Kariny pogrążyła w żałobie rodzinę i przyjaciół. Dodatkowego bólu dodaje fakt, że 15-latka zginęła w taki, a nie inny sposób. Wyrazy współczucia napływają do bliskich tragicznie zmarłej dziewczynki z całego świata.

Pamiętamy, kochamy, rozpaczamy – napisała przyjaciółka Kariny, Anastazja

Tej śmierci można było uniknąć – pisze jeden z internautów

To wcale nie musiało się wydarzyć. Była taka młoda… Tak strasznie mi przykro – dodaje kolejny

Taki smutek. Kiedy jej matka płakała, moje serce prawie rozpadło się na kawałki, to takie straszne – wyznaje Lena Dzyuba, przyjaciółka matki zmarłej dziewczyny

Okoliczności śmierci nastolatki wciąż ustala policja.

Odeszła zdecydowanie za wcześnie [*]

Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij