×

„Kanapowcy” – metamorfoza uczestników przeszła ich najśmielsze oczekiwania

„Kanapowcy” – metamorfoza uczestników. Pięciu mężczyzn, których ulubioną rozrywką było jedzenie chipsów na kanapie przed telewizorem, podjęło wyzwanie TTV i postanowiło ostro wziąć się za siebie. W czterech przypadkach skończyło się sukcesem, trzech uczestników wzięło nawet udział w Runmageddonie. Co stało się z tymi, którzy nie dali rady? Sprawdźcie w naszej galerii…

Pierwsza edycja reality show

W nowym reality show TTV wzięło udział pięciu młodych mężczyzn, których ulubionym sposobem spędzania czasu było jedzenie chipsów i popijanie piwa na kanapie przed telewizorem. Stąd chwytliwy tytuł „Kanapowcy”. Wszyscy uczestnicy doszli już do takiego etapu, że nadwaga i niezdrowe nawyki żywieniowe zaczęły przeszkadzać im w życiu.

I kiedy już wydawało się, że powoli, lecz nieubłaganie zmierzają w kierunku „Historii wielkiej wagi”, pojawiła się szansa na zmianę pod okiem trenera Krzysztofa Ferenca. Metamorfoza trwała sześć miesięcy, a jej ukoronowaniem był udział w skrajnie wymagającym kondycyjnie i sprawnościowo Runmageddonie. Troje „Kanapowców” dotarło do mety. Dlaczego nie wszyscy? Tego dowiecie się z naszej galerii.

„Kanapowcy” – metamorfoza uczestników

1. Damian

29-letni listonosz z Sosnowca, ojciec czteroletniego synka w programie zrzucił 17 kilogramów i wyrzeźbił ciało. Może nie aż tak, jak jego idol, Radosław Majdan, ale najważniejsze to zacząć. Wziął też udział w Runmageddonie i dotarł aż do mety.

2. Przemek

33-letni monter klimatyzacji, tata 6-letniego Artura i 4-letniej Zosi dał się poznać jako fan fast-foodów. Taki nałóg nie jest łatwy do zwalczenia, jednak Przemkowi się udało. Zakończył program lżejszy o 15 kilogramów.

3. Rafał

Życie 33-letniego kucharza z Dąbrowy Górniczej, z racji wykonywanego zawodu, było pełne pokus. Na szczęście ambitny tata 11-letniego Kacpra i 4-letniego Wojtka ostro wziął się za siebie i schudł 23 kilogramy, co czyni go rekordzistą pierwszej edycji.

4. Daniel

23-letni konsultant sieci komórkowej z Zabrza, ojciec rocznego Igora, w programie schudł 20 kilogramów. Jego plany treningowe pokrzyżowało zapalenie wyrostka robaczkowego, który trzeba było w trybie pilnym usunąć operacyjnie. Na spadek wagi Daniela z pewnością miała wpływ narzucona przez lekarzy dieta. Na przykładzie jego metamorfozy można zauważyć, jak przebiega chudnięcie wspierane regularnymi treningami (jak u trzech innych uczestników), a jak oparte na samej diecie.

5. Mariusz

28-letni barman marzący o znalezieniu dziewczyny, z którą mógłby założyć rodzinę, nie wykorzystał możliwości oferowanych przez program. Nie tylko jako jedyny z całej piątki nie schudł, lecz nawet przytył dodatkowe 3 kilogramy.

Źródła: www.instagram.com, www.telemagazyn.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować