×

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie z nową koleżanką z TVP. Fani nie wytrzymali

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie z Joanną Jędrzejczyk. Prezenter TVP zachwalał współpracę z nową koleżanką, co nie spodobało się widzom „PnŚ”.

Zaskakujące odejście Marzeny Rogalskiej

Ostatnie dni upłynęły w atmosferze skandalów związanych z Telewizją Publiczną. Małgorzata Rogalska za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że po 12 latach pracy, odchodzi z TVP. Ta wiadomość bardzo zasmuciła fanów „Pytanie na śniadanie”, albowiem z Tomaszem Kammelem tworzyli duet uwielbiany przez widzów.

Wiele gwiazd zamieściło mnóstwo ciepłych słów do Marzeny Rogalskiej, życząc jej powodzenia w dalszej karierze. Również ekipa „Pytania na śniadanie” zamieściła na Facebooku pożegnalny wpis, dziękując w nim dziennikarce za lata współpracy. Natomiast żadne słowo otuchy do tej pory nie padło ze strony Tomasza Kammela.

Co więcej, już następnego dnia rano w „Pytaniu na śniadanie” u boku Kammela zadebiutowała śliczna Izabella Krzan. Wówczas z ust dziennikarza padło oschłe stwierdzenie:

Jak państwo pewnie wiedzą, musimy się dzisiaj obejść bez Marzeny Rogalskiej. Ale mamy super program i super tematy, które państwa porwą.

Ponadto, fani zwrócili uwagę, że prezenterzy już nie obserwują się na Instagramie. Na dodatek z ich wspólnych zdjęć zniknęły oznaczenia na profilu dziennikarza. Kolejny post Kammela tylko dolał oliwy do ognia…

Tomasz Kammel opublikował zdjęcie

Na instagramowym profilu dziennikarza pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z Joanną Jędrzejczyk. Sportsmenka już niedługo zasiądzie w jury hitowego programu TVP.

Spotkanie po latach💪👍 Co w sercu to na języku. @joannajedrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i mega zabawa na planie. Super dzień. Joanna dziękuję za świetny czas!

– napisał Tomasz Kammel.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Wielu internautów negatywnie odebrało wpis dziennikarza. Wiele osób ma za złe Kammelowi, że ten wciąż nie zabrał głosu w sprawie odejścia Marzeny Rogalskiej:

Jak Panu nie wstyd? Pokazał Pan tak naprawdę jakim jest Pan człowiekiem!!!

Nie wiem. Ja już zostawię to bez komentarza. Może i Ty i Marzena oboje cierpicie w tym momencie. Życzę aby wszystko wróciło do normy.

Tomek przestań. Nie wstyd Ci.

Jedna z obserwujących nawiązała nawet do ostatniego wpisu Kingi Rusin, która krytycznie odniosła się do transferu Agustina Egurroli do TVP:

Da się patrzeć w lustro, pracując dla TVP?

Co sądzicie o tej całej aferze?

Tomasz Kammel o swoim związku. Krótki komentarz mówi wszystko o jego relacji z Kasią

Źródła: party.pl, jastrzabpost.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij