×

Kamila z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Jak wyglądała kilka lat temu?

Kamili Boś udało się coś, co nie udało się dotąd żadnej uczestniczce ani uczestnikowi popularnego programu TVP – otrzymała prawie 500 listów od zachwyconych jej urodą kandydatów. W ten sposób udało jej się pobić rekord. Nie wszyscy jednak wiedzą, że Kamila z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę. Widać to na jej wcześniejszych zdjęciach z mediów społecznościowych.

„Królowa pieczarek”

Gdy Kamila Boś pojawiła się w pierwszym odcinku 8. edycji programu „Rolnik szuka żony”, natychmiast wzbudziła sensację. Okrzyknięto ją najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji. Rolniczkę porównywano do modelek i aktorek. Jej uroda powaliła wielu panów. Prawie 500 z nich zdecydowało się napisać list i spróbować szczęścia.

Dziś Kamila Boś musi się mierzyć z falą hejtu. Niektórzy drwiąco nazywają ją „królową pieczarek” i zarzucają jej, że zgłosiła się do programu jedynie po to, żeby się wypromować. Jak to się stało, że piękna 28-latka popadła w niełaskę widzów?

U Kamili zjawiło się trzech kandydatów: Janek, Tomek i Adam. Wszystkim zależało na tym, żeby zdobyć serce pięknej rolniczki. Ale randki pokazały, że łatwo nie będzie. Kamila szybko zgasiła zapał adoratorów. Janka odesłała do domu przez… muchę, którą miał wypuścić jej w twarz.

Z kolei Adam podpadł, bo chciał spędzać z Kamilą więcej czasu sam na sam. Ostatecznie wygrał stracie z konkurentami, ale cała Polska mogła zobaczyć, jak podczas „romantycznych” spotkań z Kamilą zbiera burę.

Widzom mocno nie spodobało się to, w jaki sposób Kamila traktuje Adama. Zarzucają jej m.in. próżność, zadufanie i czepialstwo.

Kamila z „Rolnik szuka żony” przeszła metamorfozę

Zachowanie Kamili jest dyskusyjne, ale jej uroda żadnych wątpliwości nie wzbudza. Szczupła, wysportowana blondynka o pięknym uśmiechu podbiła serca mężczyzn. Ale nie wszyscy wiedzą, że jeszcze niedawno Kamila wyglądała inaczej. Mimo młodego wieku przeszła sporą metamorfozę.

Na koncie Kamili na Instagramie można znaleźć zdjęcia, na których wygląda inaczej, niż obecnie. Miała dłuższe i ciemniejsze włosy, posiadała też grzywkę i balejaż. Najwyraźniej Kamila lubiła też mocny makijaż i miała inny styl ubioru. Jaki? Oceńcie sami!

Kamila od lat dba o swoją figurę i już w przeszłości z dumą ją prezentowała.

Fotografie: Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij