×

Kamery wychwyciły rozmowę Messiego z trenerem! Mówili o Polakach

Pomimo przegranej w środowym meczu, Polska zagra w 1/8 finału mistrzostw swiata w Katarze. Argentyńskie media opisują zaskakującą rozmowę Messiego ze szkoleniowcem podczas meczu z Polakami. Zdaniem mediów podopieczni Lionela Scaloniego odpuścili w końcówce meczu. Czy zrobili to celowo? Co takiego powiedzieli sobie mężczyźni?

Wiedzieli, że ich szansa na wyjście z grupy jest zagrożona

Dla reprezentacji Argentyny mistrzostwa świata w Katarze nie rozpoczęły się rewelacyjnie. Przegrana z Arabią Saudyjską 1:2 spowodowała, że w kolejnych starciach nie mogli sobie pozwolić na żadne niepowodzenia. Jednak oba mecze wygrali po 2:0, co przyniosło im pierwsze miejsce w fazie grupowej.

Pierwsza połowa meczu z Polską skończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie spotkania Argentyna podniosła poprzeczkę, zdobywając dwie bramki. Biało – czerwoni wiedzieli, że ich szansa na wyjście z grupy jest zagrożona. Jednocześnie w tym samym czasie Meksyk prowadził z Arabią Saudyjską również 2:0. W konsekwencji kolejny gol przeciwników albo następna bramka dla Meksykanów wyeliminowała by ich z rozgrywki.

Rozmowa Messiego ze szkoleniowcem

Jak donosi argentyński „TyC Sports”, nasi rywale w końcówce meczu celowo nie starali się zdobyć kolejnych bramek. W pewnym momencie kamery nagrały wymianę zdań Lionela Messiego z trenerem Lionelem Scalonim. Na nagraniu widzimy, jak kapitan PSG krzyczy w kierunku Scaloniego, a następnie podchodzi do selekcjonera. Argentyński dziennik opisał zaskakującą rozmowę Messiego ze szkoleniowcem.

2:0, 2:0

– miał powtarzać Scalonim, którego cytuje m.in. serwis TyC Sports.

Co oznaczało wynik meczu Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. Następnie szkoleniowiec miał dodać:

Jeżeli strzelimy im jeszcze jedną bramkę, to zostaną wykluczeni

– krzyknął do Messiego.

Nie chcą więcej, oni nie chcą więcej

– dodał głośno Scalonim.

Drużyna Argentyny w dalszej części spotkania miała kilka okazji do strzelenia bramki. Jednocześnie fatalne zagranie Jakuba Kiwiora mogło skończyć się dla nas totalną klęską. Na szczęście bilans bramek nie zmienił się, a dzięki wynikowi meczu Arabii z Meksykiem 1:2 Polacy awansowali do 1/8 finału MŚ.

Źródła: sport.radiozet.pl, eurosport.tvn24.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter