×

Kajra pokazała zdjęcie ze ślubu ze Sławomirem. Ona zmieniła się zdecydowanie bardziej

Chyba nie ma już dziś w Polsce osoby, która nie słyszałaby o słynnym Sławomirze – autorze takich hitów jak „Miłość w Zakopanem”, „Megiera” czy „Ty mała znów zarosłaś”. Artysta jest związany z Magdaleną Kajrowicz znaną przede wszystkim jako Kajra, która jest prawdziwą ozdobą swojego męża. Teraz żona piosenkarza postanowiła cofnąć się nieco w czasie i pokazać fanom fotografię z przeszłości. Kajra opublikowała zdjęcie ze ślubu ze Sławomirem, który miał miejsce 8 lat temu. Jak wyglądał wtedy gwiazdor? No cóż, trzeba przyznał, że miał wyjątkowe szczęście w miłości…

Kajra opublikowała zdjęcie ze ślubu ze Sławomirem

Choć Sławomir do najatrakcyjniejszych mężczyzn zdaniem wielu kobiet nie należy, trzeba przyznać, że jego aktualna żona nawet bez makijażu czy „zrobionych włosów” wygląda rewelacyjnie. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie do tego, aby para powiedziała sobie „tak” mimo tego, że kiedyś wcale nie było inaczej. Ślubne zdjęcie naszych bohaterów, którym podzieliła się Kajra z okazji ósmej rocznicy ślubu, jest tego najlepszym dowodem.

Jak bardzo się zmienili?

Sławomir Zapala wyglądał nieco inaczej niż dzisiaj. Bez dwóch zdań miał więcej włosów i był nieco bardziej zaokrąglony na buzi. Nie należał jednak do grona mężczyzn, za którymi mogłoby wzdychać setki kobiet. Był również zupełnym przeciwieństwem Kajry, która z pewnością w swoim życiu zawróciła już w głowie niejednemu mężczyźnie. W dniu ślubu była piękną brunetką z makijażem, który w delikatny sposób podkreślał jej urodę. I choć dzisiaj wygląda nieco inaczej, wciąż zachwyca.

Myślicie, że Kajra powinna wrócić do swoich włosów sprzed ośmiu lat?

Przeciwieństwa się przyciągają, a para naszych bohaterów jest tego najlepszym dowodem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego w kolejną rocznicę ślubu! Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej miłości!

Polecane

Może Cię zainteresować