×

Przyszła do fryzjera ze zniszczonymi włosami. Z salonu wyszła całkowicie odmieniona

Kajetan Góra od lat jest stylistą fryzur gwiazd. Z jego usług korzystają najbardziej znane osobistości, które chcą przejść pełną metamorfozę włosów. Gdy wychodzi się od niego z salonu, w głowie rozbrzmiewają tylko dwa słowa: jakość i profesjonalizm.

Tak samo zresztą było w przypadku pani Irenki, która odwiedziła salon Kajetana

Kobieta przyszła z dużym problem, ponieważ jej włosy były spalone, a do tego zamiast udać się do eksperta w dziedzinie, wolała sama za namową internetowych doradców, działać w temacie stylizacji włosów. O tej historii Kajetan opowiedział na swoim koncie na Instagramie.

Stylista fryzur dodał komentarz do konkretnie tej historii, ostrzegając przed samodzielnym farbowaniem henną

15h PRACY!!! Oto historia Pani Irenki, która zaufała ekspertom od koloryzacji henną. Znalazła forum henno-maniaków, na którym przeczytała, że henna jest zdrowa i włosy są po niej zdrowe.

Nikt jednak nie ostrzegał o komplikacjach związanych ze zmianą koloru. Od kiedy pracuję w tym zawodzie zmiana koloru włosa z ciemnego (po hennie) na jasny jest jedną z najgorszych transformacji. Praca nad zmianą koloru z doczepieniem włosów zajęła nam 15h!!! Nasz dotychczasowy rekord.

Jest sukces i jest kolor jasny, włosy długie i co najważniejsze nie są spalone. Ważna informacja. Korzystajcie z henny tylko wtedy kiedy wiecie, że pozostaniecie przy danym kolorze na zawsze bądź na bardzo długo. Przy ściąganiu ciemnej henny z włosa kolor wychodzi szary bądź zielony. Przemyślcie na przyszłość

Efekt zachwyca, ale jest to wynik ciężkiej pracy fryzjera. Nam bardzo się podoba!

Czy kiedyś miałyście podobny problem?

Może Cię zainteresować

zamknij