×

Aktorka z „Klanu” ubrała już choinkę! Fani są zachwyceni przede wszystkim… bombkami

Pamiętamy ją jako małą, pucołowatą dziewczynkę z burzą rudych loków. Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z „Klanu” zmieniła się nie do poznania. W swoim ostatnim zdjęciu na Instagramie zdecydowała się pokazać nie tylko choinkę…

Widać, że wraz z wiekiem, Kai przybyło też pewności siebie. Aktorka i piosenkarka kusi. Świąteczna sceneria schodzi na dalszy plan.

Bardziej rozebrana, niż ubrana

U Kai Paschalskiej przygotowania do świąt idą pełną parą. Jednak patrząc na dodawane przez aktorkę zdjęcia, ciężko oprzeć się wrażeniu, że świąteczny okres jest tylko pretekstem…

Zaczęło się od wrzucenia zmysłowej fotki w mini sukience. Gwiazda „Klanu” pręży się na zdjęciu, owinięta lampkami choinkowymi. Serialowa Ola Lubicz zmieniła się w atrakcyjną kobietę i wygląda na to, że lubi prowokować.

Może aktorka nie świeci na nim przykładem, ale na pewno imponuje sylwetką i wie, jak ustawić się do zdjęcia.

Postawa… proekologiczna

Przy okazji tego zdjęcia, Kaja pochwaliła się postawą… nie tylko proekologiczną.

Gwiazda „Klanu” zdradziła, że od dwóch lat nie kupuje już żywych choinek. Twierdzi też, że jej świąteczne, sztuczne drzewko będzie stało aż do kwietnia. Ale nie to wyznanie najbardziej przykuło uwagę fanów.

Do przystrajania bożonarodzeniowego drzewka Kaja założyła dość… kusy strój roboczy. Aktorka ma na sobie seksowne szorty i bluzkę, odsłaniającą spory fragment ciała.

Kaję pamiętamy raczej jako dość pulchną, pucołowatą dziewczynkę. Wygląda na to, że aktorka bardzo się stara odciąć od swojego dawnego wizerunku i chętnie eksponuje swoje wyrzeźbione ciało.

W komentarzach zaroiło się od komplementów. Choć choinka wygląda bardzo uroczo, uwagę fanów przyciąga raczej inny element zdjęcia.

Co wygrywa z kolorowymi bombkami i niebieskimi światełkami? Zobaczcie sami:

Źródła: www.fakt.pl, Instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować