×

Kaja Godek urodziła czwarte dziecko. „Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi…”

Kaja Godek urodziła czwarte dziecko. Aktywistka pochwaliła się narodzinami maleństwa 16 czerwca. Z tej wyjątkowej okazji zamieściła na Facebooku krótki wpis.

Kaja Godek urodziła czwarte dziecko

Na początku roku media obiegła informacja o tym, że Kaja Godek jest w ciąży z czwartym dzieckiem. Z powodu stanu błogosławionego, aktywistka nie była w stanie pojawić się na jednej z toczących się przeciw niej rozpraw w sądzie. Swoją nieobecność tłumaczyła męczącą podróżą, stresem, a przede wszystkim zagrożeniem dla zdrowia.

Teraz rodzina aktywistki się powiększyła, choć ta stwierdziła to już kilka miesięcy temu.

Od jakiegoś czasu nie jestem już mamą trójki, ale czwórki. I jestem najszczęśliwsza na świecie!

– pisała na początku roku Kaja Godek.

Kaja Godek dotychczas była mamą dwóch córek i jednego syna. Antyaborcyjna aktywistka zdradziła płeć nowo narodzonego maleństwa. To chłopczyk, którego narodzinami pochwaliła się 16 czerwca – nie wiadomo, czy to właśnie tego dnia przyszedł na świat. Nie wiadomo również, jak ma mieć na imię maluszek ani jaki jest stan jego zdrowia.

Przypomnijmy, że jedno z dzieci Godek przyszło na świat z zespołem Downa, co „nierzadko” jest wykorzystywane przez aktywistkę do antyaborcyjnej argumentacji.

Już! Jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi i uczymy się, jak to jest w składzie 2+4! Starsze rodzeństwo zachwycone i pomaga, jak tylko może. Bardzo dziękuję wszystkim cudownym położnym i lekarzowi, którzy opiekowali się mną i Synkiem przez ostatnie miesiące. Dziękuję wszystkim Państwu za ogrom życzliwości, modlitw i dobrych słów, za każdy dobry gest

– napisała Kaja Godek.

Lubię mieć dzieci, lubię być kobietą

– dodała aktywistka.

Kim jest Kaja Godek?

Kaja Urszula Godek, z wykształcenia anglistka, to polska aktywistka, która zasłynęła ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, konserwatywnego podejścia do życia, a przede wszystkim walki o całkowity zakaz aborcji w Polsce.

Ostatnio fundacja Kai Godek postanowiła rozdawać wśród ukraińskich uchodźczyń ulotki ze zdjęciami płodów, na których widniało hasło „aborcja to zabójstwo”. Zawarte były na nich również informacje o konsekwencjach prawnych za usunięcie ciąży w Polsce.

Przypomnijmy, na początku sierpnia 2019 roku YouTube zablokował kanał Kai Godek „Fundacji Życie i Rodzina”. Powodem było zamieszczanie na kanale treści, które „gloryfikują lub podżegają do przemocy wobec innej osoby lub grupy osób lub treści zachęcające do nienawiści”. Zupełnie innego zdania była aktywistka, która uważa, że treści przedstawiały „prawdę o aborcji i środowiskach homoseksualnych, a fakt blokady jest przejawem cenzury”.

Kaja Godek urodziła czwarte dziecko
Instagram
Źródła: www.planeta.pl, www.facebook.com, kobieta.wp.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij