×

Kaczyński gejem? Przyjaciółka zdradziła prawdę o jego orientacji seksualnej!

Kaczyński gejem?! Przyjaciółka zdradziła prawdę o jego homoseksualizmie. Zapewnia, że w rzeczywistości kochał się w i kochał się z mężczyznami.

Homoseksualizm w Polsce

Choć Polska jest krajem tolerancyjnym, temat homoseksualistów wciąż pozostaje tematem tabu, a dla wielu osób o odmiennej orientacji seksualnej powodem do ukrywania swoich uczuć i poglądów. Przyczynia się do tego kościół i rządzący, którzy nieustannie podsycają homofobię.

Tymczasem krążą plotki, że część rządzących sama należy do grona osób homoseksualnych. Jedną z tych, która mówi o tym otwarcie i się tego nie wstydzi, jest założyciel i prezes Wiosny Robert Biedroń.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Robert Biedroń✌️ (@robertbiedron)

W przeszłości pojawiły się również głosy, że gejem jest prezes Jarosław Kaczyński. Pogłoski na ten temat nigdy nie zostały oficjalnie potwierdzone. Jednak mediami wstrząsnęły dzisiaj doniesienia na temat innego Kaczyńskiego, śp. Bogusława Kaczyńskiego.

Kaczyński gejem? Te słowa gruchnęły niczym grom z jasnego nieba

Gejem miał być wybitny dziennikarz i krytyk muzyczny Bogusław Kaczyński. Tak przynajmniej twierdzi osoba z jego bliskiego otoczenia, Anna Lisiecka. Przyjaciółka Kaczyńskiego zapewnia, że ten kochał się w mężczyznach i z mężczyznami, a małżeństwo z 11 lat młodszą Jadwigą było dla niego jedynie przykrywką.

„Ukochana” co prawda miała wiedzieć o preferencjach Bogusława i godzić się na taki związek. Życie napisało jednak własny scenariusz. Małżeństwo finalnie przetrwało zaledwie 5 lat. Odmienna orientacja seksualna sprawiała w życiu Kaczyńskiemu duże problemy, przez co nie odnajdywał się w stałych związkach. Mimo że Bogusław i Jadwiga nie byli już razem, przyjaźnili się ze sobą do końca swoich dni.

Kaczyński gejem
Wikipedia

Najskrytsze sekrety dziennikarza zostały spisane w pierwszej w historii biografii Kaczyńskiego pt. „Będę sławny, będę bogaty” Anny Lisieckiej. Z treści dowiadujemy się, że Bogusław Kaczyński co prawda kochał kobiety i cenił je jako artystki, ale nie interesowały go romanse z nimi. Wolał „spędzać wieczory z mężczyznami”.

Bogusław Kaczyński zmarł 21 stycznia 2016 roku w wieku 74 lat. Nigdy nie wyjawił publicznie, że jest gejem.

Kaczyński gejem
Wikipedia
Źródła: www.planeta.pl
Fotografie: Wikipedia, Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij