×

Agnieszka Kaczorowska o seksie po porodach. „My się bardzo tego baliśmy”

Agnieszka Kaczorowska o seksie po porodach. Na intymne wyznania tancerka zdobyła się w jednym z najnowszych wywiadów, gdzie opowiedziała o swoich upodobaniach, zdradziła swoją receptę na udane życie seksualne i zwróciła uwagę, czym powinna charakteryzować się dobra kochanka.

Jestem gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad

– przyznała.

Agnieszka Kaczorowska, która jeszcze nie dawno była malutką Bożenką z „Klanu”, ma już 29 lat, a od blisko 4 lat jest żoną Macieja Peli. Parę połączyła wspólna miłość do tańca. Oboje sprawiają wrażenie zgranego, szczęśliwego małżeństwa. Razem wychowują dwie córki – 3-letnia Emilkę i niespełna roczna Gabrysię.

Agnieszka Kaczorowska o seksie po porodach

Agnieszka Kaczorowska przyjęła w ostatnim czasie zaproszenie do podcastu „Jak mi dobrze w Show-Biznesie”. W wywiadzie wróciła pamięcią do momentu porodu i obaw z tym związanych.

My się bardzo tego baliśmy, dlatego nie chcieliśmy razem rodzić. Na pytanie, czy Maciek będzie przy porodzie, mówiliśmy, że nie. Baliśmy się o tę sferę seksualną, o to, że on będzie mnie inaczej postrzegał. On się tego bał, ja tak samo

– opowiedziała aktorka w najnowszym wywiadzie dodając, że oboje ostatecznie się przemogli i Maciek jednak był podczas porodu.

Aktorka odpowiadała również na bardziej intymne pytania, m.in. te dotyczące bliskości i seksu po porodzie. Jak się dowiadujemy, ten (wbrew pozorom) zmienił się na lepsze.

W ostatnich dniach powiedziałam Maćkowi, że to cudowne, że on cały czas widzi i dotyka mnie tak samo, jak to robił na początku, a przeszliśmy razem tyle, mam na myśli dwa porody, a są to sytuacje bardzo intymne

– wyznała Kaczorowska.

Niewiele zmian zauważyłam po porodzie. Jest bardzo podobnie. Nawet chyba większą przyjemność sprawia mi stosunek seksualny. Uwielbiam to w naszej strefie życia, że za każdym razem jest trochę inaczej. Jest tak fajnie, że ja trochę nie pamiętam, jak było. Wtedy było super, teraz też jest super

– dodaje aktorka.

„Dobra kochanka powinna…”

W dalszej części wywiadu Kaczorowska zdradziła, czym powinna charakteryzować się „dobra kochanka”.

Wydaje mi się, że dobra kochanka powinna podążać za potrzebami swoimi i za mężczyzną, podążać za chwilą. Nie powtarzamy, za każdym razem jest jakaś nowość. Wprowadzamy coś nowego. Ale jestem też gotowa na wszystko, nie zamykam się, nie mam w sobie blokad, że coś nie, bo nie wypada, bo boję się.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć dużo pięknych i wspólnych chwil Agnieszce i Maciejowi.

Źródła: www.planeta.pl, natemat.pl, "Jak mi dobrze w Show-Biznesie"
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij