×

Justyna Żyła zachwyciła fanów. „Jesteś podobna do Madonny, jak była młoda”

Justyna Żyła zachwyciła fanów, pokazując zdjęcia z najnowszej sesji zdjęciowej. Odmieniona celebrytka, zdaniem internautek, przypomina Madonnę sprzed lat!

Odmieniona i szczęśliwa?

Justyna Żyła zmieniła się od czasów małżeństwa, a także medialnego rozwodu ze skoczkiem Piotrem Żyłą. Kobieta mniej czasu poświęca na publiczne przekomarzanki z byłym partnerem i skupia się na nowym związku. Być może nauczona doświadczeniem, tym razem nie pokazuje twarzy swojego partnera w mediach.

Na kolejnych zdjęciach Żyła pokazuje jedynie fragmenty ciała nowego chłopaka. Nie zdradza, kim jest tajemniczy mężczyzna u jej boku. Widać, że postanowiła również zadbać o swój wizerunek. Według fanów „wypiękniała”, co widać na najnowszych zdjęciach.

Justyna Żyła zachwyciła fanów

Justyna Żyła jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się na Instagramie fotografiami, zarówno swoimi, jak i dzieci. Tym razem postanowiła pochwalić się swoją nową i profesjonalną sesją zdjęciową.

Cześć. Jak tam w nowym roku? Stary był jak na pierwszym zdjęciu, nowy mam nadzieję jak na drugiej fotografii. Bądźcie zdrowi i tak jak ja od jakiegoś czasu nieee fit. Trzeba się w końcu za siebie zabrać

– napisała celebrytka na Instagramie.

Justyna dodała dwa zdjęcia, ale to wystarczyło, by wzbudzić zachwyt fanów. W komentarzach zaroiło się od komplementów. Fanki porównują Justyną do Madonny!

Justynko, jesteś piękna. Jesteś podobna do Madonny, jak była młoda. Mega fotka!

– napisała jedna z internautek.

Dokładnie tak!

Jak dwie krople wody!

– wtórują pozostałe fanki.

Widać podobieństwo?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij