×

Justyna Żyła jest w ciąży? Pojawił się oficjalny komunikat

Odkąd drogi Justyny i Piotra Żyłów się rozeszły, była żona skoczka wykorzystała swoje pięć minut, przez co jej kariera zaczęła rozwijać się w zadziwiającym tempie. Gotowała w internecie, pozowała dla „Playboya”, prała brudy par w Active Family, brała udział w „Tańcu z gwiazdami”, a już wkrótce wyda książkę. Co dalej? Tego chyba nikt się nie spodziewał! Media obiegła powiem informacja, że Justyna Żyła jest w ciąży! Czy to prawda?

Justyna Żyła jest w ciąży?

Niespełna tydzień temu była żona Piotra Żyły opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z królikiem, które nie bez powodu błyskawicznie zwróciło uwagę fanów. W komentarzach pojawiła się uwaga dotycząca brzucha celebrytki, który wyglądał na znacznie większy niż dotychczas.

Czyżbym mogla gratulować? Czy tylko mi się wydaje, że Justyna jest w ciąży? – zapytała jedna z fanek

Pod tymi słowami szybko pojawiły się wypowiedzi innych użytkowniczek. Jedna z nich uznała, że może chodzić o ciążę, ale raczej spożywczą. Druga natomiast zaznaczyła, że nie ma się czym emocjonować, ponieważ na zdjęciach ubrania potrafią układać się w dwuznaczny sposób.

Ile razy mi się brzuch ułoży jak balon jak siadam? I też wyglądam jakbym miała dziecko urodzić. Sięc tu pewnie też tak jest – podsumowała

Jak było jednak tym razem? Do podejrzeń odniosła się menadżerka Justyny Żyły

Justyna Żyła nie odniosła się do pytań pod zamieszczonym zdjęciem. Zrobiła to natomiast menadżerka celebrytki, która rozwiała wszelkie wątpliwości.

To totalna bzdura. Justyna nie jest w żadnej ciąży. Na razie nie widać nawet na horyzoncie kandydata – stwierdziła

A Wy co sobie pomyśleliście, kiedy zobaczyliście zdjęcie Justyny?

Polecane

Może Cię zainteresować