×

Justyna Żyła szuka męża! Musi on spełniać konkretne wymagania

Wygląda na to, że była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły, poczuła się samotna. Justyna Żyła szuka męża! Choć wymagania są niemałe, już zgłaszają się pierwsi chętni.

Co ciekawe, odezwały się również kobiety chętne do oddania swoich małżonków.

Rozwód – początek nowego życia

Mówi się, że rozwód nie jest końcem, ale początkiem nowego życia. Przykład Justyny Żyły jest chyba najlepszym potwierdzeniem tej tezy.

Gdy Piotr Żyła zaczął osiągać sportowe sukcesy, a cała Polska pokochała go za barwną osobowość i zaraźliwe poczucie humoru, relacje między parą zaczęły się pogarszać. Związek stał się bardzo burzliwy, para schodziła się i rozstawała. Wtedy Justyna Żyła stała jeszcze w cieniu męża. Paradoksalnie dopiero rozwód to zmienił.

Nieoficjalnie mówiło się, że przyczyną rozpadu małżeństwa była niewierność skoczka, co zresztą sugerowała sama Justyna, chętnie piorąc małżeńskie brudy w mediach.

Prawdę znają jedynie byli małżonkowie, ale faktem jest, że rozwód przysporzył Justynie popularności i fanów, którzy współczuli zdradzonej kobiecie. Żyła stała się rozpoznawalna, zajęła się swoją karierą i zyskała sympatię widzów.

Naga sesja w Playboyu

Dopełnieniem zmian w życiu Justyny była naga sesja w „Playboyu”. Żona Piotra Żyły pojawiła się w niej, w koronkach i kabaretkach na tle wnętrza góralskiej chaty. Sesji nadano wymowny tytuł: „Góralu, czy Ci nie żal?”.

„Playboy”, szczególnie w Beskidach, został wykupiony niemal w całości, a sesja stała się jedną z najgłośniej komentowanych. Żyła natomiast stała się celebrytką, a dzięki odważnym zdjęciom, zyskała opinię „ślicznej dziewczyny z sąsiedztwa”.

Jedno jest pewne – wykorzystała swoje pięć minut najlepiej, jak mogła.

Justyna Żyła szuka męża

Obecnie profil Justyny na Instagramie ma ponad 75 tysięcy obserwatorów. To właśnie tam pojawiło się oryginalne nagranie, z którego opisu możemy dowiedzieć się, że Justyna szuka nowego męża.
Na nagraniu widać celebrytkę podczas koszenia trawy. W opisie Justyna poinformowała, że szuka zaradnego mężczyzny, który pomógłby się jej uporać z domowymi obowiązkami.

Od tyłu, ale broń Boże nie wypięłam się na was. Męża szukam. Takiego, co kosić umie, odśnieżać itp. Kogo polecacie?

– napisała celebrytka.

Do wpisu dodała hashtagi „baby dają radę”, „rolniczka”, „szukam męża” oraz „miasto Wisła”. Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Pod wpisem zaroiło się od komentarzy z ofertami matrymonialnymi oraz… propozycjami pań, które chętnie oddałyby swoich małżonków.

Nawet jeśli propozycja Justyny była żartem, celebrytka miała okazję się przekonać, że w razie czego chętnych panów jej nie zabraknie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij