×

Justyna Żyła schudła 12 kilogramów! Jej metamorfoza jest skutkiem… stresów

Justyna Żyła schudła aż 12 kilogramów. Do zdjęcia, na którym pokazuje brzuch dołączyła wymowny opis. To kolejny przytyk w stronę byłego męża?

Melodramat trwa w najlepsze

Justyna Żyła jest polską osobowością medialną i blogerką kulinarną, a także siostrą cioteczną Adama Małysza. W wieku zaledwie 19 lat wzięła ślub ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci – Karoliny i Jakuba.

Jednak ich szczęście nie trwało długo. W 2018 roku para wzięła rozwód, co odbiło się niezwykle szerokim echem w mediach. Oboje chętnie zdradzali prywatne szczegóły swoich relacji. Justyna w końcu oznajmiła, że powodem rozstania było odejście skoczka do innej kobiety.

Piotr nie pozostawił tego bez komentarza i w Uwadze TVN odniósł się do zarzutów żony. Jak wyznał:

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co do tej pory się działo, a pojawiło się kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, w ogóle nie wiem skąd, tak naprawdę się wzięła, bo to nie było tak, że wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę, to jest całkowitą nieprawdą. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko. Jak przyjeżdżałem z zawodów, zgrupowań, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na kłótni.

Głośne rozstanie szeroko otworzyło Justynie drzwi do kariery. W 2018 roku wzięła udział w rozbieranej sesji do magazynu Playboy. Rok później na antenie telewizji Active Family ukazał się autorski program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta”. Duży rozgłos przyniósł jej też występ w show Taniec z gwiazdami, gdzie wystąpiła w parze z Tomaszem Barańskim.

Dalej chętnie też udziela wywiadów i opowiada o swoim małżeństwie.

Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno, bowiem Justyna Żyła prowadzi wojnę z byłym mężem i widocznie nie zamierza odpuścić.

Justyna Żyła schudła aż 12 kilogramów

Justyna Żyła jest świadoma potęgi mediów społecznościowych. Celebrytka chętnie udziela się na Instagramie i zdecydowanie wie, jak zainteresować innych swoją osobą. Tym razem pochwaliła się… odchudzoną sylwetką.

Była żona polskiego skoczka zawsze była szczupła i w estradowych strojach prezentowała się znakomicie. Ostatnio wyznała jednak, że schudła 12 kilogramów! Do zdjęcia dołączyła wymowny wpis.

-12 kg. Dwie ciąże, stres. Nie jest źle!

Czyżby Justyna chciała w ten sposób zasugerować, że przez ostatni „stres” wywołany kolejnymi potyczkami z byłym mężem straciła kilkanaście kilogramów? Wygląda na to, że celebrytka jeszcze długo będzie wracała do tematu rozwodu.

Źródła: www.plotek.pl, obcas.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij