×

Justyna Żyła pokazała nowego partnera! Nie mógł się od niej odkleić na weselu

Justyna Żyła pokazała nowego partnera! Tym razem już niczego nie ukrywała… O tym, że ma kogoś, dawała do zrozumienia na swoim Instagramie już od kilku tygodni. Jednak ani razu nie widzieliśmy twarzy jej nowej miłości. Wesele córki Adama Małysza było okazją do tego, aby uchylić rąbka tajemnicy.

Wszyscy wiedzieli, nikt nie widział

O tym, że Justyna Żyła spotyka się z kimś, wiadomo już od pewnego czasu. W końcu co jakiś czas na InstaStories dzieli się romantycznymi zdjęciami ze swoimi obserwującymi. Były to jednak fotografie owiane tajemnicą. W końcu widzieliśmy na nich jedynie fragment twarzy jej ukochanego lub takie, na których wcale nie było jej widać. Zdarzało się także, że była żona Piotra ukrywała ją pod różnymi emotkami. Jak tu poniżej.

Justyna Żyła pokazała nowego partnera. Tym razem w całej okazałości!

Wesele córki Adama Małysza, kuzyna Justyny, było pretekstem, aby zdradzić jej obserwującym nieco więcej. Mogliśmy bowiem zobaczyć ukochanego byłej żony naszego skoczka narciarskiego w pełnej okazałości. Okazuje się, że to prawdziwy przystojniak i to w dodatku dobrze zbudowany!

Pierwsze zdjęcie, którym uraczyła nas Justyna, pochodziło już z samochodu, którym podróżowali na ślub Karoliny. To właśnie na nim możemy zobaczyć twarz jej nowego ukochanego!

Kolejne fotografie były już z sali weselnej. Na pierwszej z nich widzimy soczystego buziaka, którego dają sobie zakochani. Wszystko na tle wielkiego podświetlanego napisu „Love”. Na niej możemy dostrzec także i to, że nie tylko panna młoda zmieniła kreację…

Na drugim zdjęciu widzimy, że para wyraźnie ma się ku sobie. Nowemu mężczyźnie Justyny bardzo trudno jest się od niej odkleić… Widać, że bardzo zależało mu na wspólnym tańcu… Zresztą sama zainteresowana wyraźnie podkreśliła to swoim podpisem.

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Justyna Żyła znalazła nową pracę. Teraz ma nową miłość. Jak widać, wszystko zaczyna się układać w jej życiu. Miejmy nadzieję, że w końcu będzie szczęśliwa.

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować