×

Justyna Żyła opublikowała wpis, na którym pozuje ze swoją nową miłością

Justyna Żyła od jakiegoś czasu na swoim Instagramie skupia się tylko na promocji swojego kulinarnego bloga. Kobieta przestała publikować wymowne zdjęcia z Piotrem, z którym właśnie się rozwodzi. Tym bardziej zadziwił fakt, gdy na jej Instastory pojawiło się tajemnicze zdjęcie z podpisem “my new love”. Czyżby Justyna potwierdziła, że ma nową miłość?

Justyna obecnie jest w trakcie rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Sprawa rozpadu ich związku była szeroko komentowana w mediach. Dlatego też ostatni czas był pewnie dla kobiety i całej jej rodziny bardzo ciężki. Wydaje się jednak, że po tym wszystkim doszła do siebie i ruszyła do przodu. Po jej koncie na Instagramie widać, że poświęca się swojej ogromnej pasji czyli gotowaniu. Justyna się nie poddaje i dzielnie walczy o swoje. Tym razem celebrytka zaskoczyła wszystkich pokazując nietypowe zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

Nowa miłość

Kobieta na swoim Instastories opublikowała wpis, który zelektryzował jej fanów. Wydało się – jest znowu zakochana! Obiektem jej miłości okazał się… szczeniak! Justyna pozowała do zdjęcia ze swoją miłością, czyli nowym zwierzakiem. Fotografię opatrzoną podpisem “my new love”. Trzeba przyznać, że mały buldog francuski wygląda bardzo słodko. Sama Justyna natomiast szczerze się uśmiechała i wyglądała na szczęśliwą.

A wy co sądzicie o nowej miłości Justyny? Myślicie, że jest naprawdę szczęśliwa?

Polecane

Może Cię zainteresować