×

Justyna Żyła kusi na arbuzie w basenie. Nie ma na sobie kompletnego stroju!

Justyna Żyła kusi na arbuzie na InstaStories. Widać, że wyraźnie tęskni za show biznesem. Nawet jeśli ktoś zrobił to zdjęcie bez jej zgody, celebrytka postanowiła się nim pochwalić w Internecie. Fani nie mogą się otrząsnąć.

Burzliwa kariera

Aż trudno uwierzyć, że Justyna Żyła swoją karierę w show biznesie zaczęła ciut ponad dwa lata temu. Jej przepustką do sukcesu okazało się rozstanie ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, który, jak sama poinformowała tuż po powrocie polskiej reprezentacji z Pjongczangu, porzucił ją z dwojgiem dzieci dla kochanki.

Kiedy rozebrała się w Playboyu i ogłosiła, że odtąd, po latach poświęconych rodzinie i dzieciom, zacznie żyć dla siebie, stało się jasne, że prędzej czy później musi się to skończyć na parkiecie Tańca z gwiazdami.

No i rzeczywiście tak się stało. Przez pięć odcinków szło jej świetnie pod warunkiem, że Tomasz Barański trzymał ją nad parkietem, bo kiedy tylko ją na nim postawił, robiło się dużo gorzej. Niestety, kiedy tylko udało jej się opanować kroki, widzowie uznali, że przestało być zabawnie i odesłali ją z powrotem do rodzinnej Wisły.

Justyna Żyła kusi na arbuzie

Od tamtej pory Justynka plącze się po obrzeżach show-biznesu i, sądząc po zdjęciach, jakie zamieszcza na Instagramie, odczuwa coraz większa frustrację na myśl o tym, że szczytowy okres kariery ma już raczej za sobą. Czas lansowania się na byłym mężu też chyba przeminął, odkąd Piotr Żyła ujawnił kilka wstydliwych aspektów ich relacji. Okazuje się, że nie są one najlepsze…

Ostatnio Justyna zamieściła na InstaStories swoje zdjęcie w naprawdę skąpej odzieży plażowej. Widocznie wzięła sobie do serca radę Coco Chanel, by przed wyjściem z domu zdjąć przynajmniej jedną rzecz. Tylko, że Żyła nie poprzestała na jednej..

W starannie dobranym stroju pozuje na materacu w kształcie arbuza. Pytanie, kto jej zrobił takie zdjęcie?

Źródła: sport.se.pl, www.instagram.com, www.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij