×

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie córki z tatą. „Dla mnie to zdjęcie jest tak słodkie”

Wydaje się, że Justyna Żyła od jakiegoś czasu jest pogodzona z rozpadem swojego małżeństwa z Piotrem. Celebrytka pochłonięta jest teraz pracą nad swoim nowym programem. Nie tak dawno informowaliśmy też o jej nowej miłości, którą okazał się buldog francuski. Dzięki temu, Justyna ewidentnie nabrała dystansu od całego zamieszania związanego z rozwodem. Potwierdza to jej najnowszy wpis na Instagramie.

Podczas konkursu skoków narciarskich w Kuusamo, Piotr zajął trzecie miejsce. Sukces skoczka okazał się dla Justyny dobrym powodem do udostępnienia kolejnego rodzinnego zdjęcia na Instagramie.

Koniec dramatu?

Na opublikowanej fotografii widzimy córkę Justyny i Piotra, która skierowana w stronę telewizora wysyła tacie ogromnego buziaka. Dziewczynka w ten sposób świętowała sukces taty. W tle widzimy uśmiechniętego Piotra stojącego na podium. Jednak to, co przykuwa uwagę, to podpis pod zdjęciem. Czyżby Justyna i Piotr wreszcie się pogodzili?

Miał być nowy post …pyszne domowe gołąbki ?ale pokonało mnie to zdjęcie ,gdybym nie przeżyła ..?istnieje coś takiego jak ?‍?córeczka tatusia ?‍♀️(u mnie była nią moja siostra ???)Przychodzi taki moment gdy emocje opadają i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje ?☺️a Kibicem (nie mylić z innym”kibicami”) jest się zawsze ?a Twoja „psychofanka”jest tylko jedna ???Gratulujemy raz jeszcze???skijumping#coreczkatatusia#miloscnigdysieniekonczy#fanka#szczescienasze#dumaztaty#piotrzyla#gratulujemy#kibicujemy???✊? – czytamy w podpisie zdjęcia

Sama słodycz!

Wychodzi na to, że najgorsze mają już za sobą. Po ogromnych nerwach przyszedł czas na opanowanie emocji. Justyna jednak na tym nie zakończyła swojego wpisu. Celebrytka wyznaje, że bardzo podoba jej się to zdjęcie, bo widać na nim miłość jaką córka darzy swojego ojca.

PS Dla mnie to zdjęcie jest tak słodkie …jak najsłodsza słodycz i żaden negatywny komentarz nie zepsuje tego momentu ?uchwyconego na tym zdjęciu ??PS2 tak sobie myślę … a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbkow ?wrzucić ??

Pozytywne reakcje

Internauci są zachwyceni zachowaniem Justyny! Wszyscy chwalą jej mądre podejście do sprawy. Większość komentujących zauważyła, że relacje między Justyną a Piotrem znacząco się poprawiły. Dowodem na to, mają być właśnie tego typu wpisy, które nie są nasączone jadem i nienawiścią.

– Wreszcie mądry post od mądrej świadomej kobiety. Nigdy nie komentowałam, trzeba było czasu. Może czas nie leczy ran, ale przynajmniej można nauczyć się z nimi żyć

– Żal tylko, że padło tyle niepotrzebnych słów duzo sily życzę i wiary w siebie dzieci są prześliczne brawo córcia

– Super czasem potrzebny czas żeby emocje i złość opadły pięknie widać córunia tatusia ?

– Wszystko super? czas leczy rany, ale nie ma niczego piękniejszego niż pełna rodzina. Ten kto zawinił, kiedyś zrozumie…

-Cieszę się, że już pani w jakimś stopniu to sobie poukładała i trzymam kciuki, żeby teraz było już tylko lepiej! ?

Może Cię zainteresować

zamknij