×

Żyła nie zgodził się na podpisanie kontraktu małżeńskiego. Justyna i psycholog go namawiali

Jakiś czas temu Piotr Żyła w końcu postanowił publicznie zabrać głos w sprawie swoich relacji z żoną. Na to bardzo mocno zareagowała sama zainteresowana, umieszczając oskarżycielski wpis. Teraz znów w rozmowie z „Twoim Imperium” skomentowała to, co powiedział o niej mąż.

Wersja Piotra

Ostatnio jeden z najsławniejszych i najbardziej lubianych polskich skoczków opowiedział o swoich relacjach z żoną. Zrobił to w programie Uwaga!.

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co do tej pory się działo, a pojawiło się kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, w ogóle nie wiem skąd, tak naprawdę się wzięła, bo to nie było tak, że wyprowadziłem się z domu i zostawiłem rodzinę. Po prostu z Justyną od dłuższego czasu tak naprawdę kłóciliśmy się o wszystko

Dodał też, że z żoną 2 razy podejmowali próbę ratowania małżeństwa z pomocą specjalisty. Jednak obie zakończyły się niepowodzeniem. Nadmienił również, że jego żona z kimś się spotykała.

Kolejna reakcja Justyny

Żona Piotra nie potrafiła oczywiście przemilczeć całej sprawy. Również zdecydowała się w mediach przedstawić własną wersję wydarzeń. W rozmowie z „Twoim Imperium” powiedziała:

Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził. Dziećmi nadal się nie interesuje

Trudno ocenić, kto w tym wszystkim mówi prawdę, a kto ją nieco zmienia…

Polecane

Może Cię zainteresować