×

Zepchnięta z mostu 16-latka wróciła dzisiaj do domu. Ma złamane żebra i przebite płuco

16-letnia Jordan Holgerson cudem uniknęła śmierci. Przypomnijmy, że nastolatka w miniony wtorek została zepchnięta z mostu przez jedną ze swoich koleżanek, w skutek czego dziewczyna wpadła do wody z wysokości 18 metrów. Nagranie z mrożącego krew w żyłach zdarzenia trafiło do sieci. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. I choć było o krok od prawdziwej tragedii, Jordan odniosła kilka poważniejszych obrażeń, jednak jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dziś już wiadomo, że 16-latka opuściła szpital.

Nastolatka wciąż odczuwa duży ból

Jordan miała pięć złamanych żeber i przebite płuco, jednak wróciła już do domu. Zaznacza również, że kiedy po raz pierwszy obudziła się w domu od momentu nieszczęśliwego wypadku, odczuła doskwierający jej ból.

Ciężko oddycha i dostaje ataków paniki, przez co oddychanie przychodzi jej z jeszcze większym trudem. Widać, że cierpi nie tylko fizycznie, ale również emocjonalnie – mówi Kristie, ciocia Jordan

KOIN

Jordan od zawsze miała dobre serce

Kobieta dodaje, że pomimo bólu nastolatka ma się dobrze i w żaden sposób nie będzie chciała się mścić na koleżance, która zepchnęła ją z mostu.

Jordan jest najsłodszą dziewczynką na świecie. Nie ma znaczenia, co ktoś jej zrobi. Ona od zawsze miała bardzo dobre serducho. Nie chce się mścić na swojej koleżance. Mam jednak nadzieję, że dziewczyna, która jej to zrobiła, wyciągnie z tego odpowiednie wnioski… Mogła ją zabić, a wtedy miałaby poważne problemy. Prawdopodobnie byłaby już w więzieniu

Kristie podkreśla, że mama Jordan, Genelle, bardzo się o nią troszczy.

Od zawsze bardzo martwiła się o swoje dziecko. Teraz płacze za każdym razem, kiedy jestem przy Jordan. Bardzo ją boli, kiedy widzi, jak jej córka się porusza i żałuje, że nie może zabrać od niej trochę bólu, z którym musi zmierzyć się jej dziecko

Zbiórka pieniędzy

Kristie założyła Jordan profił na portalu GoFundMe. Chce w ten sposób zebrać pieniądze na leczenie swojej siostrzenicy, na które składa się opieka medyczna, a przede wszystkim środki farmaceutyczne, które pomagają nastolatce ulżyć w bólu i przyśpieszyć powrót do zdrowia.

Facebook

Skakanie z mostu było surowo zakazane

Do całego incydentu odniosła się straż pożarna w hrabstwie Clark Ben Peeler, która potwierdziła, że skakanie z tamtejszego mostu jest zakazane. W sprawie całego zdarzenia wciąż prowadzone jest dochodzenie. Póki co nie wiadomo, czy dziewczyna, która popchnęła Jordan, w jakikolwiek sposób odpowie za to, co zrobiła. Wiadomo jednak, że skończyła już 18 lat, a więc niewykluczone, że trafi do więzienia. Jak sama zaznacza, jest jej bardzo przykro, że tak postąpiła. Podobno nie zdawała sobie sprawy z tego, że może sprawić swojej koleżance tyle cierpienia.

Może Cię zainteresować

zamknij