×

Johnny Depp zrobił coś niesamowitego dla małych pacjentów szpitala. Aż na sercu robi się cieplej!

Już za kilkanaście dni będziemy obchodzić jedne z najważniejszych świąt w ciągu roku. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas. To okres kiedy mogą wydarzyć się prawdziwe cuda i spełnić najskrytsze marzenia.

Tak było w przypadku pacjentów szpitala dziecięcego Great Ormond Street w Londynie, który odwiedził nie kto inny jak znany i lubiany na całym świecie Jack Sparrow. Kultową postać z serii o przygodach piratów stworzył Johnny Depp, który postanowił  w ostatnim czasie odwiedzić małych pacjentów. W ten sposób chciał, aby dzieci chociaż na chwilę zapomniały o miejscu w którym się znajdują i poczuły magię świąt.

Aktor odwiedził szpital, który ma szczególne miejsce w jego sercu. To właśnie tu, w 2007 roku, z powodu niewydolności nerek, była leczona jego córka Lily-Rose.

Jedna z pacjentek szpitala napisała na Instagramie:

„To naprawdę Johnny Depp. Właśnie przyszedł do szpitala. Jestem zmieszana” – napisała nastolatka, która opublikowała zdjęcie z aktorem.

Johnny Depp odwiedził również młodsze dzieci. Była to ogromna niespodzianka i frajda zarówno dla pacjentów, jak i ich bliskich.


Sam aktor podkreśla, że tego typu wizyty to dla niego prawdziwy dar.

„Choroba mojej córki, była najciemniejszym okresem w moim życiu. Organizowałem te wizyty od zawsze, ale dopiero po tym doświadczeniu stały się tak ważne”  – wyznał rok temu w One Graham Norton Show Johnny Depp.

To piękne, a zrazem wzruszające, że popularna na całym świecie gwiazda pamięta o chorych dzieciach i znajduje czas, aby je odwiedzić. Jeśli i Ciebie wzruszył jej gest, koniecznie podziel się tym wpisem ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować

zamknij