×

Po ślubie musieli sprzedać swoją pamiątkę – samochód. Po 60 latach syn daje im wyjątkowy prezent

Każda para ma swoje własne wspomnienia i pamiątki, do których wraca z uśmiechem na twarzy. Dla Joe i Beverly Smith taką rzeczą był samochód z 1948 roku zakupiony jako prezent ślubny w latach 50. ubiegłego stulecia.

Niestety, tuż po uroczystości zaślubin Joe został wcielony do wojska i zmuszony do wzięcia udziału w koreańskiej wojnie.

Guff

Dramatyczna sytuacja sprawiła, że małżonkowie musieli zrezygnować ze ślubnej pamiątki, jaką było auto.

Guff

Nie tak dawno temu, szczęśliwa para obchodziła 60. rocznicę ślubu. Wśród zgromadzonych znaleźli się przyjaciele i najbliżsi rodziny. To wtedy, ktoś ze znajomych przyznał, że znalazł nagranie z ich ślubu, gdzie znajdował się również przepiękny, zakupiony przez młodą parę samochód.

Kiedy syn starszego małżeństwa, Joel, obejrzał materiał filmowy, postanowił zrobić dla rodziców coś wyjątkowego. Chciał znaleźć dla nich identyczny samochód jak ten, który niegdyś posiadali.

Kupienie tak starego pojazdu nie było jednak łatwe. Ale chłopak był zawzięty!

Guff

Po kilku tygodniach poszukiwań w końcu się udało! Joel zlokalizował pojazd, którego właścicielem był starszy, mieszkający w Indianie mężczyzna.

Odkupił od niego samochód i zawiózł go do mechanika, aby sprawdził stan pojazdu. Chciał się upewnić, czy auto nadaje się do jazdy, a następnie przekazać kluczyki rodzicom. Kiedy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, podjechał pod ich dom.

Reakcja starszego małżeństwa była BEZCENNA! Samochód sprawił, że oboje poczuli się, jakby wrócili pamięcią do 1953 roku. Z podekscytowania wsiedli do pojazdu i ruszyli w podróż po okolicy.

Guff

Jak oboje twierdzą, to była jedna z najpiękniejszych chwil w ich życiu.

Guff

Kochający syn z pewnością podarował im najwspanialszy prezent, jaki tylko mogli sobie wymarzyć.

Może Cię zainteresować