×

Joanna Liszowska pokazała się w bikini. Jej zdjęcie polubiło wiele kobiet

Joanna Liszowska właśnie pokazała się w bikini. Do zdjęcia dołączyła też ważne przesłanie. Gwiazda nie nosi rozmiaru „0”, jednak nie wstydzi się swojego ciała i dobrze wie, że nie musi dążyć do ideału wykreowanego przez współczesne społeczeństwo. To samo radzi wszystkim kobietom.

Aktorka nie dąży do ideału

Joanna Liszowska nie ma figury typowej dla gwiazd z pierwszych stron gazet. To nie zmienia faktu, że według wielu osób jest przepiękną kobietą. I nie chodzi tutaj wyłącznie o jej wygląd, ale o radość i energie, którą zaraża wszystkich. Ile razy pojawia się publicznie, bije od niej pewność siebie.

Joanna Liszowska w bikini i z ważnym przekazem

Gwiazda jest zwolenniczką naturalnego piękna i doskonale wie, że nie musi poświęcać życia w pogoni za spełnieniem oczekiwań innych ludzi. Doskonale widać to na zdjęciu, które właśnie pojawiło się na swoim profilu. Gwiazda pozuje w bikini, pokazując nogi i ramiona. Do pięknej fotografii dołączyła ważne przesłanie.

Nie musisz być DOSKONAŁA
By być SZCZĘŚLIWĄ

Joanna Liszowska w bikini oczarowała internautów

Nic dziwnego, że internauci zasypali aktorkę komplementami. Wielu fanów zapewniało w komentarzach, że doceniają Liszowską za jej podejście:

Piękna, naturalna i tak ma być, wieszaki już dawno wyszły z mody

Piękne słowa! ?

Piękna, mądra i seksowna ??

Piękne zdjęcie! Niczym morska Bogini z rozbrajającym uśmiechem!

Może Cię zainteresować