×

Asia Krupa otrzymała propozycję nowego programu. Jej mąż nie chce się zgodzić

Lada moment na świecie pojawi się pierwsze dziecko Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Jakiś czas temu Joanna zdradziła, że będzie to dziewczynka. Później podzieliła się także wyborem imienia dla córeczki — Sophia Grace. Fani byli dosłownie zachwyceni. Teraz na jaw wyszło, że Joanna Krupa otrzymała propozycję nowego reality show. Będzie on związany z macierzyństwem!

Joanna Krupa otrzymała propozycję nowego reality show

Od momentu, kiedy Joanna Krupa podzieliła się w mediach radosną nowiną o swoim stanie błogosławionym jej fani oszaleli z radości. Dlatego modelka bardzo chętnie dzieli się z nimi kolejnymi wiadomościami na temat przebiegu jej ciąży. Oczywiście najwięcej możemy ich znaleźć na jej oficjalnym koncie na Instagramie.

Asia w stanie błogosławionym czuje się dosłownie rewelacyjnie, co widać gołym okiem. Nie zrezygnowała z obowiązków zawodowych i oczywiście pojawiła się nawet w najnowszej edycji „Top Model”. Jednak to nie koniec. TVN złożył podobno Asi propozycję nowego show. Tak przynajmniej donosi portal Pudelek.

„Joanna&Baby” – prawdziwe i bez owijania w bawełnę

Według tego portalu w nowym programie miałoby być pokazywane życie świeżo upieczonej mamy oraz jej najbliższych. Oczywiście wszystko ma być prawdziwe i „bez owijania w bawełnę”. Dlatego zobaczylibyśmy nie tylko luksusową codzienność Asi w USA, ale i trudy macierzyństwa, przez które będzie przechodzić.

Źródło, z którego wymieniony wyżej portal czerpie swoje informacje, twierdzi, że modelki nie trzeba było długo przekonywać do tego projektu.

Joanna dostała propozycję autorskiego reality show, w którym będzie pokazywać trudy macierzyństwa i swoje luksusowe życie w Los Angeles. Nie trzeba było jej długo przekonywać, by zgodziła się wziąć w nim udział. Roboczy tytuł projektu to „Joanna&Baby”

Joanna Krupa otrzymała propozycję nowego reality show

Instagram

Joanna Krupa otrzymała propozycję nowego reality show, ale mąż nie chce się zgodzić

Program ma podobno trafić już do wiosennej ramówki stacji TVN. Jednak nie jest ot jeszcze pewne w 100%. Według niektórych źródeł cały projekt wciąż stoi pod znakiem zapytania. Pomysłowi jest bowiem przeciwny mąż Asi — Douglas Nunes. Jakiś czas temu modelka przyznała w „Fakcie”, że jej małżonek nie chce, aby jego córeczka była pokazywana przed kamerami. Ona ma jednak nadzieję, że ukochany zmieni zdanie. Podkreśliła, że na pewno wrócą do tematu, kiedy ich dziecko pojawi się już na świecie.