×

Przesłodkie maleństwo! Joanna Krupa opublikowała pierwszy film z córeczką

Joanna Krupa opublikowała pierwszy film z córeczką! Wczoraj gospodyni programu „Top Model” pochwaliła się zdjęciami z porodówki i swoim malutkim dzieciątkiem. Dziś dostaliśmy pierwsze nagranie jej kruszynki. Maleństwo wygląda przeuroczo!

Joanna Krupa opublikowała pierwszy film z córeczką

Maleństwo trzymane jest w ramionach swojej mamy i cudnie otwiera oczka. Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes dwa dni temu zostali rodzicami. Na ten moment czekali z niecierpliwością. W końcu spełniło się ich najskrytsze marzenie.

Modelka lubi dzielić się swoim życiem z fanami i wczoraj od razu pochwaliła się zdjęciami swojego maleństwa po porodzie. Aktywnie także pozowała do zdjęć ze swoim brzuszkiem ciążowym i na bieżąco informowała o swoim samopoczuciu.

Jak nazywa się córka Joanny Krupy?

Jeszcze przed porodem było wiadomo, że Krupa urodzi córeczkę. Badanie USG nie zawiodło. 2 listopada 2019 roku o godz. 17:50 na świat przyszła dziewczynka Asha-Leigh Nunes.

Celebrytka napisała na swoim profilu instagramowym, że był to dla niej „jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonalnych i najcięższych dni w życiu”.

Mogę tylko powiedzieć, że kobiety to prawdziwe wojowniczki

Gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców! Niech mała wojowniczka Joanny Krupy rośnie jak na drożdżach :)

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować