×

Dżoanna w dresie i bez makijażu. 6 tygodni bycia mamą bardzo ją zmieniło!

W finale programu „Top Model”, Joanna Krupa machała do widzów z wielkiego telebimu. Na jej ręku spała maleńka córeczka, której młoda mama nadała oryginalne imię – Asha-Leigh. Joanna Krupa nawet podczas porodu pokazała się w kompletnym makijażu i z przedłużonymi paznokciami. Tym razem zaskoczyła fanów…

Joanna Krupa pokazała się bez makijażu

Dżoana nie wygląda jak Dżoana – napisał jeden z fanów. Trzeba przyznać, że ma trochę racji.

Joanna Krupa nie raz pokazywała się w odważnej odsłonie. Gwiazda  „Top Model” nie miała problemu z pozowaniem do zdjęć w negliżu, a jej fotografie często wzbudzały kontrowersje. Jednak nagość na zdjęciach jest już tak częsta, że szokuje coraz mniej. Wygląda na to, że obserwatorów na Instagramie bardziej zaskoczyło zdjęcie, które modelka dodała… bez makijażu.

Krupa wygląda na nim bardzo naturalnie. Nie ma mocnego makijażu, sztucznych rzęs i rozpuszczonych blond włosów, do których przyzwyczaiła fanów. Szczególnie, że w takim wydaniu pokazała się nawet podczas porodu!

Być może dzięki temu, że tym razem zrezygnowała z makijażu, na zdjęciu widać spore podobieństwo, jakie łączy Joannę i jej córeczkę.

Zła matka?

Po tym, jak mała Asha-Leigh przyszła na świat, życie modelki zmieniło się o 180 stopni. Krupa została mamą dość późno – w wieku 40 lat. Dzieląca życie pomiędzy USA i Polskę modelka nie kryła, że nie będzie karmić córeczki piersią, co nie spodobało się wielu fankom. Matki atakowały Krupę również za zdjęcie, na którym kobieta trzyma w ustach smoczek. Media szybko zaczęły pisać o fali krytyki, jaka dotknęła Joannę.

Po komentarzach można było wnioskować, że wiele matek poczuło się upoważnionych do pouczania modelki, która została mamą po raz pierwszy.

Krupa przyznaje, że macierzyństwo jest ciężkie, ale czy zasłużyła na tyle krytycznych słów?

Bliżej do USA

Zdjęcia z maleńką córeczką wyglądają uroczo i widać na nich, że Joanna – mimo zmęczenia – jest szczęśliwa. Po tym, jak zdecydowała się opublikować nagranie z… pierwszego manicure dziewczynki, można przypuszczać, że główna zainteresowana nie bardzo przejmuje się krytycznymi uwagami.

Modelka rodziła w luksusowym szpitalu w Los Angeles, gdzie wcześniej przyszły na świat dzieci m.in. Kim Kardashian i Beyoncé.

Asha-Leigh przyszła na świat nie tylko w luksusie, ale i… iście amerykańskim stylu. Perfekcyjny wygląd, przedłużone paznokcie i relacja na Instagramie.

Konto jurorki programu „Top Model” śledzi ponad 1,6 mln osób. Czy przyszłe matki będą brały wzór z modelki?

Źródła: www.rmf.fm, Instagram.com
Fotografie: Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować