×

Joanna Koroniewska pokazała swoje córki. Rzadko to robi, ale okazja była wyjątkowa

Aktorka rzadko dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Na szczęście tym razem Joanna Koroniewska zrobiła wyjątek i pokazała swoje córki. Podzieliła się uroczym zdjęciem z Janiną i Helenką.

Joanna Koroniewska pokazała córki z okazji Dnia Matki

Wiele gwiazd decyduje, że nie chce pokazywać swoich dzieci w mediach społecznościowych. Należą do nich również Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Mimo to, aktorka zdecydowała się z okazji Dnia Matki wrzucić zdjęcie z córkami. Dołączyła do fotografii wzruszający opis:

Mój najważniejszy dzień w roku. Praca pracą, ale to co daje mi NAJWIĘKSZĄ radość i satysfakcję to ICH obecność. Moich dzieci. Zawsze i wszędzie. Ich bezwarunkowa MIŁOŚĆ. Najważniejsza rola w moim życiu to rola MAMY. Wszystkie Mamusie całuję i chociaż z każdym rokiem zastanawiam się jakie byłoby to piękne aby cofnąć czas to wiem i czuję Mamo, że nadal jesteś wśród nas i na pewno się nami, tam z góry opiekujesz

Aktorka chroni prywatność dziewczynek

Co prawda, aktorka nie pokazała twarzy Helenki i Janiny. Doskonale to rozumiemy, w końcu nie każdy chce, żeby jego dziecko dorastało wśród medialnego szumu. Jednak to nie zmienia faktu, że zdjęcie jest naprawdę urocze.

Oczywiście, pod wpisem zaroiło się od komentarzy fanów Joanny Koroniewskiej. Internauci byli zachwyceni opisem i zdjęciem:

To zdjęcie daje energię!

Jest tak pięknie, ze komentarz zbędny

Cudowna mama, to widać z daleka

Piękne zdjęcie i jeszcze piękniejsze słowa!

Widać, że Joanna Koroniewska doskonale odnajduje się w roli mamy.

Polecane

Może Cię zainteresować